کد خبر: ۱۶۲۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲:۱۸ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۴
 در آیینی با حضور مشاور وزیر نفت، مدیرعامل منطقه ویژه پارس، مدیران صنعت نفت، ائمه جمعه و جماعات شهرستان عسلویه و شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس رئیس ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس ، در این آیین و با حکم مشاور وزیر و دبیرستاد اقامه نماز وزارت نفت حجت الاسلام و المسلمین شیخ سلمان بحرانی به عنوان رئیس ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس منصوب شد.

ستاد اقامه نماز 24

مدیرعامل منطقه ویژه پارس در این مراسم با اعلام اینکه برپایی نماز وظیفه اصلی همه ی کاسنی است که در هر مسندی هستند گفت: در منطقه ای با ذخایر 8درصدی گاز جهان و در جغرافیایی که بعضاَ با توجه به حجم پروژه های در دست انجام شاهد حضور قریب به یکصد هزار نفر نیروی کار هستیم بی شک این معنویت است که به عنوان یک مولفه ی مهم می تواند انگیزه بخش و جهاد اقتصادی باشد.

ستاد اقامه نماز 11  

مهندس یوسفی افزود: به فرموده قرآن کریم کسانی که در زمین قدرت و اختیاری دارند واجب است که نماز را به پا دارند و لذا هر کس در هر حوزه ای که خدمت می کند مکلف به برپا داشتن نماز است.

مشاور وزیر نفت و دبیرستاد اقامه نماز وزارت نفت نیز در این مراسم با اشاره به وحدت و هم دلی در عسلویه و منطقه ویژه پارس گفت: در سال هم دلی و هم زبانی اتحاد و هم دلی موجود در این منطقه ستودنیست.

ستاد اقامه نماز 17

دکتر مجیدی با اعلام اینکه وزارت نفت همواره بر برنامه های فرهنگی و مذهبی تاکید دارد خاطرنشان کرد: در طول سال 750روحانی با وزارت نفت در برپایی نمازهای جماعت و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی همکاری دارند که این اتفاق با مشارکت و همراهی حوزه علمیه صورت می گیرد و قطعاَ‌می تواند نتایج درخشانی به همراه داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجیانی رئیس آموزش منطقه ویژه پارس نیز به نمایندگی از مدیران و کارکنان این سازمان ضمن تقدیر از نگاه جدی وزارت نفت و همراهی مدیرعامل منطقه ویژه پارس در استقرار ستاد اقامه نماز در این منطقه گفت: بی شک این ستاد به عنوان یک نهاد بستر ساز و هماهنگ کننده می توانند در یکپارچه سازی فعالیتهای مذهبی و حوزه نماز در منطقه نقش اثرگذاری ایفا کند.

ستاد اقامه نماز 7

جاسمی از ائمه جمعه اهل تسنن شهرستان عسلویه نیز در این آیین از نماز به عنوان یکی از برترین عوامل اتحاد و وحدت نام برد و از همراهی مدیران صنعت نفت و منطقه ویژه پارس در حمایت از فعالیتهای این حوزه تشکر کرد.

ستاد اقامه نماز 6

حجت الاسلام و المسلمین شیخ سلمان بحرانی نیز در این آیین ضمن تقدیر از اعتماد رئیس و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت و مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس  گفت : با کوله بار تجربه سی ساله فعالیت در حوزه فرهنگی و تبلیغات اسلامی استان بوشهر این بار سنگین را به دوش کشیده و امیدوارم با همراهی روحانیت معزز استان ، ائمه محترم جمعه و دلسوزان و صاحب نظران فرهنگی و مذهبی در کنار همکاری های مستمر مدیران صنعت نفت در این منطقه ی عظیم اقتصادی و انرژی بتوانیم در این راه موفق باشیم.

ستاد اقامه نماز 16

در پایان با قرائت حکم ، حکم ریاست ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس به حجت الاسلام و المسلمین بحرانی تقدیم شد.

ستاد اقامه نماز 14

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: