کد خبر: ۱۳۸۹۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۴ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۳

رئیس دانشگاه آزاد اهرم اعلام کرد:|زمان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اهرم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم گفت: این واحد دانشگاهی این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده تا در رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد در ترم مهرماه 93 ثبت نام کنند.

به گزارش جنوب نیوز، محمود قدرتیان افزود:‌ دانشجویانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی و در مجموعه مکانیک شرکت کرده اند می توانند تا 22 شهریورماه با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به ننشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام در رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی واحد اهرم اقدام نمایند.

وی اظهار کرد: دانشجویانی که در مجموعه مکانیک در دیگر دانشگاههای آزاد اسلامی نیز حائز رتبه قبولی شده اند و در حال حاضر قصد تغییر محل دانشگاهی خود را دارند، این امکان برایشان فراهم شده تا با مراجعه به سایت فوق الذکر و بخش تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، در رشته مهندسی مکانیک طراحی کاربردی واحد اهرم ثبت نام نمایند.

قدرتیان افزود: مهلت دانشجویان جهت انتخاب این رشته تا روز دوشنبه 24 شهریورماه و کد رشته مهندسی مکانیک طراحی کابردی مقطع کارشناسی ارشد 40671 و کد محل دانشگاهی 516 می باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: