کد خبر: ۱۳۶۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۹ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

 چهار مفسد و متجاوز به عنف در شیراز اعدام شدند+تصاویر

چهار نفر به اتهام تجاوز و افساد که مراحل محاکمه و تایید حکم اعدام آنها توسط مرجع قضایی صادر شده بود در انظار عمومی در میدان پیام شیراز به دار مجازات آویخته شدند.

به گزارش جنوب نیوز، عبادالله - ح و حسین - ت دو نفر از اعضای باندی مخوف بودند که با تشکیل یک گروه فساد، دختران و زنان جوان را سوار بر خودرو می کردند و به بهانه مسافرکشی با تهدید آنها را به کوه های اطراف شیراز می بردند و پس از آزار و اذیت و ربودن زیور آلات ، به آنها تجاوز می کردند .

در پرونده اتهامی این افراد هفت فقره سرقت مسلحانه نیز گزارش شده است .

یک مقام قضایی دراین زمینه به خبرنگار ایرنا گفت : افرادی که قربانی دسیسه های این باند می شدند در شرایطی نامساعد به حال خود رها می شدند و با مشقت فراوان خود را به پاسگاه انتظامی یا منزل می رساندند .

وی ادامه داد: این دو نفر که اعضای یک باند هستند به اتهام محاربه و افساد در شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز به اعدام محکوم شدند و حکم اعدام در شعبه 29 دیوان عالی کشور به تایید رسید .

این مقام قضایی همچنین گفت:دو نفر به اسامی عبدالله - ق - چ و سلیمان - ق - چ به اتهام لواط محکوم شدند و شعبه دوم کیفری استان فارس حکم اعدام آنها را صادر کرد که در شعبه 24 دیوان عالی کشور به تایید رسید .

حکم اعدام این چهار نفر چهارشنبه در میدان پیام شیراز و در انظار عمومی به اجرا درآمد .نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: