مجیدی: درباره منصوریان حرف نزنم بهتر است
به گزارش جنوب نیوز، آلومینیوم اراک به پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان رسید که یکی از حواشی این دیدار صحبت‌های علی منصوریان کنار خط در مورد میثم مجیدی بود؛ مدافع چپ آلومینیوم در مورد این بازی گفت: ما به قصد برد به زمین رفته بودیم؛ چند هفته‌ای بود که بعد از فینال جام حذفی و اتفاقاتی که افتاد، دو بازی داخل لیگ انجام دادیم که خیلی موقعیت خلق کردیم، اما نشد گل بزنیم.

مجیدی اضافه کرد: در این بازی هم‌قسم شده بودیم هر طور شده ببریم. خدا را شکر بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و توانستیم برنده شویم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و خدا را شکر می‌کنم توانستیم این برد را به دست بیاوریم و در جدول هم دو پله بالاتر رفتیم که موجب شد هوادارانمان خوشحال شوند. با صحبت‌هایی که آقای رحمتی و کادر فنی انجام داده بودند نقاط ضعف و قوت صنعت نفت آبادان را می‌دانستیم و تمام نکاتی که گفتند را در بازی اجرا کردیم و توانستیم برنده شویم.

او در مورد صحبت‌های علی منصوریان در کنار خط  که به بازیکنانش می‌گفت از سمت چپ آلومینیوم حمله کنید، عنوان کرد: داخل زمین بودم و زیاد متوجه صحبت‌هایشان نشدم؛ مسائلی هم که عنوان شده مهم نیست؛ مهم برد تیم بود که خدا را شکر اتفاق افتاد ولی ایشان پارسال در رختکن تیم آلومینیوم در مورد همین بازیکنان تیم ما که صحبت می‌کرد، حرف‌های دیگری می‌زد؛ به نظرم زیاد جالب نیست وقتی از هم جدا می‌شویم، بخواهیم این طوری صحبت کنیم و من هم درباره‌اش زیاد صحبت نکنم خیلی بهتر است.

مدافع آلومینیوم در مورد رقابت هفته آینده با استقلال که  قهرمان شده است، ابراز کرد: استقلال امسال خیلی تیم خوبی بود و نشان داد لایق قهرمانی است که توانست سه هفته زودتر به این قهرمانی برسد. مبارک بازیکنان، کادر فنی و هواداران‌شان باشد. امیدواریم همین روند را در سال آینده ادامه بدهند. ما هم مقابل استقلال بازی خودمان را انجام می‌دهیم. استقلال قهرمان شده و حساسیت‌هایی که باید باشد، دیگر وجود ندارد. ما با تمام وجود برای این بازی می‌رویم و ان‌شاالله دست پر بیرون بیاییم و بتوانیم بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم‌. همین که هواداران استقلال خوشحال هستند، من هم خیلی خوشحالم و امیدوارم به همین روند  ادامه بدهند.

مجیدی که زمانی پیراهن استقلال را می پوشید و سابقه گلزنی به استقلال را دارد، در این باره عنوان کرد: وظیفه من این است بهترین بازی را برای آلومینیوم اراک انجام بدهم و تمام تلاشم را می‌کنم. آلومینیوم در تک‌تک بازی ها موفق باشد سعی می کنم اگر بازی کردم  بهترین عملکرد را داشته باشم و اگر  موقعیت گیرم آمد، از آن استفاده می‌کنم، اما مهم نتیجه گرفتن آلومینیوم و خوشحالی هواداران‌مان است.

او در مورد هدف شان برای پایان لیگ گفت: طبق برنامه‌ریزی که باشگاه انجام داده دنبال این بودیم که امسال رتبه تک‌رقمی را کسب کنیم و ما از اول فصل تمام تلاشمان را برای انجام این کار کردیم. خدا خواست و تا فینال جام حذفی بالا آمدیم ولی نشد با یک قهرمانی کار را تمام کنیم، اما در بازی‌های باقی مانده تمام تلاشمان را می‌کنیم تا رتبه‌مان تک‌رقمی شود.

منبع: ورزش سه