ارثیه برانکو دست‌بردار نیست
بازنشستگی رادوشوویچ روی نیمکت پرسپولیس؛ ارثیه برانکو دست‌بردار نیست

به گزارش جنوب نیوز، سال ۹۵ بود که پرسپولیس با دروازه‌بانی کروات به نام بوژیدار رادوشوویچ قرارداد امضا کرد. رادوشوویچ در طول این ۵ سال تنها در ۳۱ بازی به میدان رفته و به جز در یک مقطع کوتاه او هیچگاه دروازه‌بان اول تیمش نبوده است. جالب اینکه رادو به درخواست برانکو به پرسپولیس آمد؛ اما حتی سرمربی کروات هم به این دروازه‌بان که از قضا هموطنش هم است اعتقادی نداشت.

رادوشوویچ که در فصل گذشته به بهانه عدم دریافت دستمزدش پرسپولیس را ترک کرده بود در نهایت راضی شد که به این تیم بازگردد؛ اما جالب است که حالا حرف از بازنشستگی در پرسپولیس می‌زند.

پس از جدایی بیرانوند از پرسپولیس، مدیرعامل وقت سرخپوشان قراردادی ۳ ساله با این دروازه‌بان امضا کرد؛ قراردادی که گفته می‌شود رقمش بیشتر از یک میلیون یورو است و پرسپولیسی‌ها مجبور هستند به خاطر این مبلغ سنگین رادو را در تیم‌شان حفظ کنند.

باید حق داد به رادوشوویچ که فوتبالش را در پرسپولیس به پایان برساند؛ چرا که در کشور خودش حتی یک دهم این مبلغ به او پرداخت نمی‌شود و چه جایی بهتر از لیگ ایران که حتی با دروازه‌بان نیمکت‌نشین هم چنین قراردادهای میلیون یورویی بسته می‌شود. در طول سال‌های گذشته قراردادهای اینچنینی به وفور در فوتبال ایران بسته شد و نمونه‌های دیگری از این نوع قراردادها را می‌توان در تراکتور و استقلال مشاهده کرد.

منبع: میزان