انهدام باند پیرمردهای سارق در شمال تهران
انهدام باند پیرمرد‌های سارق در شمال تهران

به گزارش جنوب نیوز، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ  اظهار کرد: درپی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو از خودروهای لوکس در محدوده کلانتری‌های ۱۰۱ تجریش و ۱۲۳ نیاوران و ثبت شکایت مال باختگان، عوامل این دوکلانتری برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهم این پرونده‌ها دست به کار شدند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات میدانی از محل‌های سرقت و پالایش اطلاعات به دست آمده مشخص که سارق یک پیرمرد بوده که با استقاده از یک دستگاه خودروی تیبا، در محل‌های سرقت حاضر می‌شود.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از سارق به دست آمد و با تطبیق چهره وی با تصاویر مجرمان حرقه‌ای مشخص شد که وی سابقه دار بوده و مدتی قبل از زندان آزاد شده است، بیان کرد: درادامه ماموران با شناسایی مخفیگاه و هماهنگی‌های پلیسی وی را در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری ۱۲۳ نیاوران انتقال دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس ازانتقال به کلانتری به سرقت لوازم خودروهای لوکس مانند ضبط، باند و محتویات درون داشبرد مانند عینک دودی، عطروادکلن، در محدوده شمال تهران اعتراف و عنوان کرد، لوازم مسروقه را به چند مالخر می‌فروخته و پول حاصله را صرف خرید موادمخدرو امورات روزمره خود می‌کرده است.

ناصری‌نژاد با بیان اینکه شناسایی و دستگیری سه مالخر نیز در دستور کار ماموران قرار گرفت، ابراز داشت: این سه متهم نیز در عملیات‌های پلیسی بازداشت شدند.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان این که متهمان بین ۶۰ تا ۶۵ سال سن دارند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهمان دراختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران