ظلم به استقلال دامن فدراسیون را می‌گیرد
علی فتح‌الله زاده

به گزارش جنوب نیوز، مدیری که هرگاه حکمی علیه استقلال صادر می‌شود به خواست هواداران که همواره به او فشار می‌آورند تا چیزی در این باره بگوید به رسانه‌ها می‌آید. فتح‌الله‌زاده درباره این خواست عمومی که همیشه پیرامونش وجود داشته حرف تازه‌ای به زبان می‌آورد: «با تمام احترامی که برای آقای حسن‌زاده قائل هستم و می‌دانم او هم تحت فشار است، نمی‌توانم منافع استقلال را رها کنم. باید از منافع استقلال دفاع شود. آقای فتحی یا نمی‌تواند یا نمی‌خواهد از استقلال دفاع کند و این موضوع باعث شده این تیم مظلوم واقع شود. ببینید واقعیت این است که استقلال نه در این موضوع اخیر بلکه در موارد دیگر هم مظلوم واقع شده است. بنده وقتی صحبت نمی‌کنم استقلالی‌ها را ناراحت می‌کنم و وقتی صحبت می‌کنم درگیری ایجاد می‌شود. خودمان هم نمی‌دانیم چه کار کنیم.»


فتح‌الله‌زاده در ادامه حرف‌هایش به شکست استقلال در بسیاری از موارد اشاره کرد: «شما ببینید استقلال در کدام جبهه پیروز شده است؟ طبق گفته معاون وزیر زمانی که من مدیرعاملی استقلال را تحویل دادم، پرسپولیس دو برابر ما بدهی داشته، بعد از آن هم ژوزه و برانکو به جمع طلبکاران پرسپولیس اضافه شدند، ولی هیچ‌وقت نمی‌بینید آنها به خاطر بدهی‌ها درجا بزنند، آنها مربی و بازیکن خوب می‌آورند ولی ما نمی‌توانیم بازیکن بگیریم.»

بیشتر بخوانید:

استقلال در شکایت به CAS چقدر پول خرج کرد؟

نتیجه شکایت عجیب استقلال به CAS


فتح‌الله‌زاده از فتحی خواست به خاطر استقلال اعتراض کند حتی اگر محروم شود: «زمان من همیشه دعوا داشتیم، آقای فتحی بگذار شما را محروم کنند. من واقعاً گله‌مند هستم، تا حالا به خاطر مسائلی سکوت کرده‌ام ولی واقعاً این چه طرز رأی دادن است. این حکم‌ها تبعات خواهد داشت، اگر این ظلم ادامه پیدا کند شر آن دامن فدراسیون فوتبال را خواهد گرفت. استقلال در آسیا مقام و پرستیژ دارد و نیازی به کسی ندارد اما نمی‌شود هیچ‌ چیز نگوییم. استقلال تا دو برد می‌آورد می‌ریزند سرش و بازیکنان تیم را محروم می‌کنند.»


مدیرعامل استقلال به صحبت‌هایی که با فتحی داشته نیز اشاره کرده است: «من برای فتحی پیغام فرستادم، تا مدیر ضعیف کار می‌کند صفحات مجازی به او انتقاد می‌کنند، مگر می‌شود این همه آدم علیه فتحی خط بگیرند؟ بعد من می‌شوم آلترناتیو و می‌گویند خط داده‌ام. شما بگویید من چه کار کنم؟ آقای فتحی شما خوب کار کنید تا اسم من نیاید. من به ایشان گفتم آدم‌های بادمجان دور قاب‌چین علیه من اطلاعات غلط به شما می‌دهند. آقای فتحی شما 40 سال است رفیق سلطانی‌فر هستی و اگر قرار باشد من بیایم خود شما اولین نفر مطلع می‌شوید. وقتی وزیر از تو حمایت می‌کند برو و کارت را بکن و به یک باخت توجه نکن. من اگر شرایط شما را داشتم قهرمان جام باشگاه‌های جهان می‌شدم. این تیم خوب است و در بعضی از بازی‌ها حق‌مان باخت نبود. سه بازی ببریم این فاصله تمام می‌شود. من از فتحی می‌خواهم کارش را خوب انجام دهد تا انتقادها درباره‌اش تمام شود. شما ببینید می‌گویند استقلال بزرگتر ندارد، وریا بزرگتر است و تجربه زیادی دارد. مدیرعامل باید برای منافع باشگاه دعوا کند تا بازیکنان که نفر اول باشگاه را می‌بینند برای موفقیت تیم روحیه بگیرند.»

منبع: روزنامه ایران ورزشی