مهمان ناخوانده تیم ملی یک بوشهری است+عکس
به گزارش «جنوب نیوز»؛ جدیدترین فهرست تیم ملی برای بازی با کامبوج و بحرین با نام‌های عجیب و غیرمنتظره‌ای از سوی مارک ویلموتس همراه بود که در میان این نام‌ها باید از محمد محبی به عنوان مهمان ناخوانده نام برد. ستاره‌ای جوان و جاه‌طلب از اردوی سپاهان که امیر قلعه‌نویی را مجاب کرد در اولین ماه‌های حضور در لیگ برتر از او در ترکیب اصلی بهره ببرد.

محبی از آن دست بازیکنان بوشهری است که فوتبال خود را در شاهین آغاز و در تمامی رده‌های سنی این باشگاه محبوب جنوب پیگیری کرد. ستاره شماره 20 این فصل سپاهانی‌ها در حالی به یکی از مهره‌های اصلی قلعه‌نویی تبدیل شده است که حتی خوش‌بین‌ترین طرفدار بوشهری هم تصور این که او در اولین ماه‌های حضور در لیگ برتر به چنین جایگاهی برسد را نمی‌کرد به خصوص در تیم پرستاره‌ای همچون سپاهان.

محمد محبی در سپاهان

اما محمد محبی بدون ترس از رقابت چنان جنگید و خوش درخشید که حتی مردی مثل قلعه‌نویی را نیز مجاب کرد تا از او در ترکیب اصلی بهره ببرد و راه رسیدن این بازیکن خوش‌آتیه به تیم ملی را نیز هموار کند. جالب‌تر این که محمد محبی چند ماه پیش وقتی به تیم امید معرفی شد تا در لیست دعوت شده‌ها قرار بگیرد از سوی کادر مربیگری وقت امیدها رد شد تا چند هفته بعد چشمان ویلموتس و دستیارانش را به خود جلب و لقب مهمان ناخوانده اردوی آتی تیم ملی را بگیرد.