گزینه نهایی خط حمله استقلال مشخص شد
به گزارش جنوب نیوز، گری هوپر مهاجم ۳۱ ساله انگلیسی بازیکنی است که برای پیوستن به استقلال با این باشگاه به توافق نهایی رسیده است. بازیکنی که در این سال‌ها در تیم‌های مهمی بازی کرده و اتفاقا آمار گلزنی خوبی هم به ثبت رسانده است.

هوپر از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در سلتیک بازی می‌کرد و در این مدت در ۹۵ بازی توانست ۶۳ گل برای بهترین تیم لیگ اسکاتلند بزند، او از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ با باشگاه نوریچ قرارداد امضا کرد و توانست در این مدت در ۶۴ بازی ۱۸ گل برای این تیم انگلیسی بزند، او سال اول را در لیگ برتر بازی کرد اما شفیلد در آن سال در رتبه هجدهم قرار گرفت و سال دوم حضور این بازیکن در چمپیون شیپ یا دسته اول فوتبال انگلیس بود.

هوپر در سال ۲۰۱۵ به عنوان بازیکن قرضی به شفیلد ونزدی رفت و در طول این سال در ۱۲ بازی ۶ گل برای این تیم زد. این مهاجم انگلیسی در سال ۲۰۱۶ قرارداد خود را با شفلید قطعی کرد و تا سال ۲۰۱۹ که در این لیگ حضور داشت در ۷۰ بازی ۲۴ گل برای تیمش به ثمر رساند.

حالا هوپر قرار است به عنوان بازیکن قرضی به ایران بیاید و قرار است در صورت تایید تست‌های پزشکی قرارداد خود را با استقلال نهایی کند تا در کنار شیخ دیاباته بتواند خط حمله استقلال را تکمیل کند.

استقلال پیش از این میلیچ را هم از کرواسی جذب کرده بود و به نظر می‌رسد استراماچونی علاقه دارد بازیکنان مورد نظر خود را در از فوتبال سطح اول دنیا جذب کند.

منبع: ورزش سه