تاج: وضعیت بدهی‌های استقلال پیچیده‌تر از پرسپولیس است
مهدی تاج نمایه

به گزارش جنوب نیوز، مهدی تاج در خصوص وضعیت بدهی‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و احتمال حذف آنها از لیگ قهرمانان آسیا گفت: بنده جلسه‌ای با آقای انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس داشتم. او گفت که بدهی‌های این باشگاه کم است و تلاش می‌کند آنها را پرداخت کند.

وی ادامه داد: انصاریفرد اعلام کرد قصد دارد پول برانکو ایوانکوویچ را از مطالبات این باشگاه و معوقات پرسپولیس از فیفا بدهد که من هم با آن موافقت کردم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: وضعیت استقلال کمی پیچیده‌تر از پرسپولیس است. باید کمیته بدوی تشکیل شود. آنها دارند کارشان را انجام می‌دهند.

تاج با اشاره به الکترونیکی شدن بلیت مسابقات لیگ برتر درباره دربی پایتخت یادآور شد: قطعاً اینبار قانون ۹۰ به ۱۰ درصد برای تماشاگران در دربی و بازی پرسپولیس با استقلال اجرا می‌شود. الکترونیکی شدن بلیت این فرصت را می‌دهد که قانون ۹۰ به ۱۰ عملیاتی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بخش خبری شبکه سه سیما، درباره وضعیت مارک ویلموتس و مطالبات این مربی گفت: مشکل پرداخت پول ویلموتس حل نشده است و علتش هم این است که نتوانستیم پولمان را از فیفا بگیریم. دارد به ما ظلم مضاعف می‌شود. اینکه از فیفا بخواهند ما را تحریم کند زشت است و مصداق ورود سیاست به ورزش است. البته فیفا زیر بار نرفت.

تاج ادامه داد: همین الان آقای ویلموتس می‌گوید بازیکنان تیم ملی چه ذخیره و چه اصلی باید با پرواز بیزینس به هنگ کنگ بروند که هزینه هر بازیکن در این سفر ۴۰ میلیون تومان خواهد شد. در واقع برای این بازی باید نزدیک به ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان هزینه کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تیم ملی مثل سابق از تمام «فیفا دی» ها استفاده می‌کند. پیراهن تیم هم تهیه شده است و کاری که زمین مانده باشد، نداریم.

منبع: مهر