تصاویر سناتورهای پهلوی از سطح بوشهر جمع شد
تصاویر سناتورهای پهلوی از سطح بوشهر جمع شد/ نوبت پاسخگویی شهرداری است

به گزارش جنوب نیوز، پس از انتشار گزارشی از خبرگزاری فارس پیرامون نصب تصاویر افرادی مساله دار و سناتورهای رژیم پهلوی توسط موسسه فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بوشهر در تعدادی از پرتابل‌های سطح شهر بوشهر که در پی آن اعتراضاتی را در محافل و فضای رسانه‌ای ملی و استانی پیش آورد، موسسه فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بوشهر اقدام به جمع آوری این بنرها کرد.

نصب تصاویر افرادی همچون سناتور علی دشتی از نویسندگان و سیاستمداران حامی انگلیسی در دوران پهلوی و نویسنده کتاب «۲۳ سال» در رد نبوت پیامبر عظیم الشأن اسلام که از سوی علما مرتد شناخته شد، و نیز تصویر رسول پرویزی رفیق گرمابه و گلستان اسد الله علم و جاسوسی که در شبکه جاسوسی - مطبوعاتی «بدامن‌» فعالیت می‌کرد و همچنین صادق چوبک از دوستان نزدیک امیرعباس هویدا و روشنفکر بهائی در حالی است که هنوز توضیحی از سوی شهرداری بوشهر و  موسسه فرهنگی اجتماعی ورزشی این شهرداری درباره چرایی نصب این تصاویر داده نشده است.

باید دید مسؤولان شهرداری چه زمانی لب به سخن می آورند تا هدف و انگیزه خود را از نصب تصاویر این افراد را به آحاد جامعه بیان کنند. از جهتی نیز افکار عمومی منتظرند ببینند که دستگاه‌های نظارتی و امنیتی چه برخوردی را با این مساله خواهند داشت.