قیمت یورو و دلار در بازار+جدول
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از فرارو؛ قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۳۵۰ تومان افزایش داشت و ۱۵ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.
 
قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۹۸

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه بیست و یکم خرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۲۶۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۵۲۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
 
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار
۱۳۳۰۰
یورو
۱۵۰۵۵
درهم امارات
۳۶۲۰
پوند
۱۶۸۶۵
دلار کانادا
۱۰۰۲۵
لیر ترکیه
۲۳۰۰
دلار استرالیا
۹۲۵۰
یوان چین
۱۹۲۰