تغییر ناگهانی لیدر اصلاحات در استان فارس
به گزارش جنوب نیوز یک منبع آگاه نزدیک به مدیرعامل منطقه آزاد کیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز، از تغییر محمدابراهیم انصاری لاری خبر داد.

وی افزود: پیش از این برخی معتقد بودند انصاری لاری مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان است، اما وی با ارائه درخواستی به دیوان عدالت اداری توانسته بود مجوز ادامه فعالیت خود را اخذ کند و تغییر ناگهانی وی هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد.


این منبع آگاه خاطرنشان کرد: انصاری لاری که نقش لیدری اصلاح‌طلبان فارس را برعهده داشته و استاندار فارس در دولت اصلاحات به شمار می‌رود، بسیاری از مدیران منطقه آزاد کیش را از افراد سیاسی نزدیک به خود در فارس منصوب کرده و همین موضوع سبب حواشی زیادی برای وی شد؛ به‌طوری که چندی پیش یکی از مدیران ارشد منطقه آزاد کیش که از چهره‌های شاخص سیاسی نزدیک به انصاری لاری و موسوی لاری به شمار می‌رود، به اتهام تخلفات سنگین مالی در گذشته بازداشت شد و هم‌اکنون با قرار وثیقه چند میلیارد ریالی آزاد است.

وی خاطرنشان کرد: قرار است بزودی حکم انتصاب غلامحسین مظفری به‌عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش اعلام شود.

به گزارش فارس، مظفری پیش از این مدیرعامل بانک شهر، عضو هیئت مدیره بانک تجارت، معاون استاندار خراسان رضوی و نماینده نیشابور در مجلس بوده است.