پایان تلخ زندگی دختر دانشجو
راز سقوط دختر ۲۴ساله از پشت بام خانه پسری که با او دوست بود، چیست؟

به گزارش جنوب نیوز، روزنامه ایران نوشت: «ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح دوشنبه ۱۵ خرداد، بازپرس کشیک جنایی تهران از سقوط دختر جوانی در یکی از خیابان‌های محله مشیریه خبردار شد. همزمان با شروع تحقیقات مشخص شد دختر جوان شب گذشته میهمان خانه پسر مورد علاقه‌اش بوده اما صبح روز حادثه به علت نامعلومی از طبقه سوم خانه قدیمی سقوط کرده و جان باخته است.

بنابراین سعید پس از بازداشت و برای بازجویی به شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد. پسر ۲۴ ساله زمانی که در مقابل بازپرس محسن مدیرروستا ایستاد، گفت: «حدود یک ماه قبل با میترا در شبکه‌های مجازی آشنا شدم و بعد از آن شماره تلفن‌ها رد و بدل شد. دو هفته از این آشنایی مجازی می‌گذشت که با میترا قرار ملاقات حضوری گذاشتم. او که دانشجو بود، در یک شرکت خصوصی هم منشی‌گری می‌کرد. دوستی ما ادامه یافت تا این که میترا از مشکلات خود و خانواده‌اش گفت.

او خواستگار داشت و مادرش اصرار داشت که دخترش با همان پسر ازدواج کند اما میترا مخالف این ازدواج بود. این رابطه ادامه داشت تا این که شنبه گذشته به دنبال میترا رفتم. او می‌خواست به خانه خاله‌اش برود اما خاله‌اش خانه نبود. برای همین ما در خیابان‌ها پرسه می‌زدیم. ساعتی از شب گذشته بود که تصمیم گرفتم میترا را به خانه خودمان ببرم. آن شب میترا نزد خواهرم ماند و فردا صبح با هم از خانه خارج شدیم و به سراغ یکی از دوستانش رفتیم. بعد از آن از میترا خواستم به خانه برگردد اما قبول نکرد و دوباره در خیابان‌ها چرخیدیم و در نهایت شب باز هم به خانه‌مان رفتیم و با خودم گفتم فردا هر طور که شده میترا را به خانه‌شان می‌برم. روز دوم حال میترا خوب نبود و زمانی که او را به خانه بردم، بدتر شد و با خواهرم او را به درمانگاه بردیم و به او سرم زدند. ساعت حدود ۶ صبح دوشنبه بود که به خانه برگشتیم. میترا به اتاق خواهرم رفت و من هم در پذیرایی دراز کشیدم. خسته بودم و به شدت خوابم می‌آمد. همان موقع میترا برای آب خوردن از اتاق خارج شد و لحظاتی بعد صدای خواهرم را شنیدم که می‌گفت میترا رفته پشت بام. خودم را با عجله به طبقه سوم رساندم اما دیر رسیدم چرا که او خودش را به پایین پرتاب کرده بود.

در ادامه پسر جوان آزاد شد و تحقیقات تخصصی برای مشخص شدن علت حادثه همچنان ادامه دارد.»