کد خبر: ۲۴۹۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، رسانه ملی برنامه‌های مختلفی را در حوزه‌های گوناگون و در قالب و ساختارهای متنوع برای پخش آماده کرده‌اند که به صورت زنده و تولیدی روی آنتن می‌رود.

بازگشت مجری جنجالی به تلویزیون در ماه رمضان

جنوب نیوز: رسانه ملی برنامه‌های مختلفی را در حوزه‌های گوناگون و در قالب و ساختارهای متنوع برای پخش آماده کرده‌اند.

«ماه خدا» عنوان ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان است که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. اجرای این برنامه همانند سال‌های گذشته به عهده حسن سلطانی است.

محوریت این برنامه قرآن، دعا و اهل بیت است. تلاوت قرآن، دعای سحر و اذان جزو آیتم‌های ثابت محسوب می‌شوند که هر سال شاهد آن هستیم. شبکه دو سیما امسال برنامه «صبح روز بعد» را برای سحرهای ماه مبارک رمضان تدارک دیده و اجرای این برنامه را فرزاد جمشیدی به عهده گرفته است.

برنامه سحرگاهی «ماهِ من» چند سالی است که از شبکه سه سیما پخش می‌شودتا ساعاتی پیش از اذان صبح، با برنامه‌هایی معنوی مخاطبان را با حال و هوای عرفانی همراه کند. امسال نیز نجم الدین شریعتی میزبان مخاطبان شبکه سه در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

اشناب مدیر شبکه پنج سیما نیز درباره ویژه‌برنامه‌های سحر و افطار این شبکه اعلام کرد: امسال بخش خبری همزمان با افطار است و ویژه‌برنامه افطار به معنای کلاسیک و مرسوم نداریم، اما برای سحر ویژه‌برنامه‌ای داریم که تلاش می‌کنیم از کربلا آن را به آنتن برسانیم.

*همشهری آنلاین

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: