کد خبر: ۲۴۹۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۶ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۱
مهدی طارمی ستاره ایرانی باشگاه پورتو خوشحالی پس از گل جالبی داشت.
جنوب نیوز: مهدی طارمی ستاره ایرانی باشگاه پورتو یکبار دیگر این تیم پرتغالی را نجات داد. طارمی و تیمش که شب گذشته به مصاف استوریل رفته بودند با گره مهمی در این دیدار روبرو شدند که مطابق با بیشتر اوقات، این گره به دست بازیکن ایرانی پورتو باز شد.

به گزارش خلیج فارس؛ ماجرا از این قرار بود که سرمربی پورتو در این دیدار هم به مهدی طارمی استراحت داده بود تا مهیای بازی حساس با اینتر در لیگ قهرمانان اروپا شود. باوجود این وقتی بازی ۲-۲ شد و پورتو زور بردن نداشت، سرمربی پورتو تصمیم گرفت مهدی طارمی را در نیمه دوم به زمین مسابقه بفرستد. طارمی چند دقیقه بعد از ورودش به زمین با گرفتن یک پنالتی و تبدیل کردن آن به گل، ۳ امتیاز حساس دیگر به حساب پورتو واریز کرد.

حال این پایان کار نبود، چون خوشحالی پس از گل مهاجم ایرانی پورتو هم حالا حسابی خبرساز شده است. ماجرا از این قرار است که جراردس، بازیکن استوریل وقتی گل مساوی تیمش را از روی نقطه پنالتی زد، با گذاشتن دست پشت گوش‌هایش به سکوتی که در بین تماشاگران پورتو حاکم شده طعنه زد. به گزارش فرارو، مهدی طارمی که این صحنه را دیده بود بعد از زدن گل برتری پورتو، به سمت جراردس در میانه زمین رفت، با گذاشتن دست پشت گوش‌هایش به ناراحتی این بازیکن و سایر استوریلی‌ها واکنش نشان داد. اتفاق درخور توجه اینکه این دو بازیکن در میانه زمین با یکدیگر دست دادند و طارمی اشاره کرد که به رفتار او بعد از زدن گل دوم استوریل واکنش نشان داده است.

منبع: فرارو

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: