کد خبر: ۲۴۹۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۸ اسفند ۱۴۰۱
حمله گروهی از میمون‌ها به یک پیرزن ۷۰ ساله هندی، منجر به مرگ او شد.
به گزارش«جنوب نیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ نارساووا (Chataraboina Narsavva)، پیرزن ۷۰ ساله هندی، در حال رفتن به حمام بود که مورد هجوم گروهی از میمون‌ها قرار گرفت و جان باخت. این زن در حین حادثه دچار ترس و اضطراب شده بود و قصد داشت تا از دست این حیوانات فرار کند که با از دست دادن تعادلش لیز می‌خورد و سرش به زمین برخورد می‌کند. پلیس علت دقیق مرگ این زن را وارد شدن ضربه‌ای به سرش بیان می‌کند.

بنا به استشهاد محلی، طی چند ماه اخیر نیز میمون‌ها مزاحمت‌های زیادی برای این زن ایجاد کرده بودند. مرگ این پیرزن در حالی رخ داد که سال گذشته نیز حادثه‌ای مشابه، موجب مرگ یک دختر ۵ ساله در ایالت اوتار پرادش در هند شده بود.

علت مرگ تلخ و عجیب یک پیرزن 70 ساله

طبق گزارش‌های موجود، در کشور هند روزانه چندین مورد حمله میمون‌ها به انسان ثبت می‌شود. در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌شود:

در سال ۲۰۲۱ یک مادر ادعا کرد که دوقلوهای هشت روزه‌اش توسط میمون‌های وحشی ربوده شده‌اند و یکی از دختربچه‌ها کشته شده و دیگری نجات یافته است.

علت مرگ تلخ و عجیب یک پیرزن 70 ساله
تصویر این مادر با دختر زنده‌مانده‌اش

در سال ۲۰۲۰، دیوار یک خانه به واسطه شیطنت گروهی از میمون‌های خرابکار فرو ریخت و یک مادر و چهار فرزندش در زیر آوار له شدند.

در سال ۲۰۱۹، یک مرد ۵۰ ساله در سامبال در اثر حمله میمون‌ها از تراس سقوط کرد و جان خود را از دست داد. گزارش‌های آن سال نشان می‌دهند که این ششمین مرگ مرتبط با میمون‌ها در سامبال، طی سال ۲۰۱۹ بود.

چند ماه قبل از آن حادثه نیز نوزادی یک و نیم ماهه توسط میمونی کشته شد که ظاهراً برای دزدیدن شیشه شیر به داخل تخت نوزاد پریده بود.

همچنین در همان سال یک میمون پس از حمله به شهری در مرکز هند، مردی ۶۰ ساله را کشت و ۹ تن دیگر را زخمی کرد.

در سال ۲۰۱۸ نیز یک زن ۵۸ ساله خارج از منزل خود مورد حمله یک میمون قرار گرفت، دچار جراحات شدید شد و جان باخت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: