کد خبر: ۲۴۹۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۳۰ آبان ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری قاتل فراری در کمتر هفت ساعت پس از ارتکاب قتل در این شهرستان خبر داد.
قاتل فراری در دشتستان ۷ ساعت پس از قتل دستگیر شد

به گزارش جنوب نیوز، سرهنگ فرهاد آراوند ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل جوان ۱۹ ساله در یکی از محله‌های شهر برازجان، مأموران بلافاصله به محل اعلامی اعزام شدند.

فرمانده انتظامی دشتستان افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و رصد دوربین‌های مدار بسته خیابان‌های اطراف و با هماهنگی قضائی سه نفر از ضاربان را در سطح شهر برازجان شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ آراوند تصریح کرد: سه نفر متهم دستگیر شده پس از انتقال به مقر انتظامی و تحقیقات صورت گرفته بر قتل جوان ۱۹ ساله توسط شخص دیگری معترف شده که مأموران، قاتل فراری که در درگیری متقابل زخمی شده بود را در یکی از مراکز درمانی شهر برازجان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان یادآور شد: متهم علت و انگیزه قتل را اختلافات قبلی اعلام کرد که همراه دیگر افراد مرتبط با پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ آراوند خاطر نشان کرد: پلیس همواره تلاش می‌کند برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه از ظرفیت‌های عظیم مشارکت عمومی استفاده کند تا بتواند مأموریت‌های خود را در جامعه به نحو مطلوب و شایسته ارائه کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: