کد خبر: ۲۴۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۱ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
مقرر شد ۷۵ درصد هزینه تأمین اتوبوس‌ها بر عهده دولت و ۲۵ درصد آن برعهده شهرداری باشد.

رئیس شورای شهر بوشهر از موافقت شورا با خرید ۱۴ دستگاه اتوبوس جهت ناوگان حمل و نقل شهری خبر داد.

به گزارش جنوب نیوز؛ وحید نیک روش با بیان اینکه در راستای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی دورن شهری، قرارداد تامین دو هزار دستگاه اتوبوس از سوی وزارت کشور با یک خودروسازی داخلی منعقد شده است، گفت: ماه گذشته تعدادی از اتوبوس‌ها به کلانشهرها واگذار شده است.

او می‌گوید: بر همین اساس شهرداری بندر بوشهر نیز درخواست خود را به سازمان شهرداری‌ها ارسال کرد که با واگذاری ۱۴ اتوبوس موافقت بعمل آمد که مقرر شد ۷۵ درصد هزینه تأمین اتوبوس‌ها بر عهده دولت و ۲۵ درصد آن برعهده شهرداری باشد.

به گفته رئیس شورای شهر بوشهر، از همین رو شورا با لایحه شهرداری جهت خرید ۱۴ دستگاه اتوبوس به مبلغ ۱۸۰میلیارد ریال موافقت کرد و مصوبه شورا بعد از تائید در کمیته انطباق فرمانداری جهت اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

نیک روش بیان کرد که تقویت ناوگان حمل و نقل درون شهری و تسهیل آمد و شد شهروندان از برنامه‌های جدی شورای ششم است که علاوه بر خرید اتوبوس جدید بهسازی ناوگان نیز در دستور کار قرار دارد که پنج دستگاه اتوبوس بهسازی شده وارد خط شده است.

وی گفت: ان‌شاءالله بتوانیم با اقداماتی که در حوزه حمل و نقل در حال انجام است شاهد ارتقای کیفیت حمل ونقل عمومی و سهولت خدمت رسانی به شهروندان باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: