کد خبر: ۲۴۸۹۳۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهرسیرجان گفت: بازیکنان خوبی دارم که با تمام وجود و قلب شان بازی می کنند و از این حیث آدم ثروتمندی هستم.
قلعه‌نویی: بازیکنان خوبی دارم و از این حیث آدم ثروتمندی هستم/بردیف، تراکتور را متحول کرده

به گزارش جنوب نیوز، امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل تراکتور تبریز در نشست خبری اظهار داشت: بازی اول خیلی سخت بود اول به فوتبال و بعد به تراکتور و هواداران پرشورش تبریک می‌گویم. بردیف تیم تراکتور را متحول کرده است. آدم ثروتمندی هستم که بازیکنان خیلی خوبی دارم که با تمام وجود و قلب شان بازی می‌کنند. قبل از اینکه گل اول را از تراکتور بخورریم باید ۳ - ۴ گل می زدیم. بازیکنانم از آنچه فکر می‌کردیم بهتر بازی کردند. 

قلعه‌نویی تأکید کرد: درست است که تراکتور باخت و اخباری هم دو گل خورد اما روز بسیار خوبی داشت. زمانی هم که بازی دو بر یک شد محسن فروزان این دو امتیاز را برای ما نگه داشت. در هفته اول بازی که سه گل داشته باشد بازی خیلی خوبی است. با توجه به تغییرات زیاد و مصدومان زیادی که داشتیم توانستیم دو گل بزنیم. موقعیت زیادی هم داشتیم، سه امتیاز را گرفتیم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم. امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. بازی هفته‌ اول معمولاً ایده‌آل نیست و از آنچه ما فکر می‌کردیم بازیکنان‌مان فراتر بازی کردند.

سرمربی گل‌گهر در مورد نحوه قضاوت داور گفت: اجازه دهید کارشناسان در این مورد صحبت کنند دیگر نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم. در این ۱۰-۱۲ سال هر چه بوده گفته‌ام. از سال ۱۳۹۰ تیم‌هایی که من در آن حضور داشته‌ام بیشترین ضربه را از داوری خورده‌اند. فصل گذشته نیز تیم گل‌گهر و ذوب‌آهن بیشترین لطمه را از داوری دیده‌اند. پس بهتر است دیگر در مورد داروی حرف نزنم همه اشتباهات داوری هم سهوی بوده و عمدی نبوده است. در بازی امروز که فقط یک پنالتی بود. اشتباهات داوری این بوده که من جام از دست داده‌ام.

قلعه‌نویی تأکید کرد: VAR باید به فوتبال ما بیاید زیرا هم به آن احتیاج داریم و هم احساس شرمندگی و تحقیر می‌کنیم در کشور قطر وقتی فوتبال را می‌بینیم انگار این بازی در کره خاکی نیست و در فضایی دیگر است. در سال ۸۵-۸۶ میلادی من در قطر بازی می‌کردم اما انگار آن زمان که من بازی می‌کردم مربوط به ۵۰۰ سال پیش بوده است نمی‌دانم علتش چیست که شرایط اینگونه شده است و چه حساب و کتابی است. ما باید VAR را به فوتبال‌مان بیاوریم، داوران‌مان ما هم زحمت می کشند و هم دستمزدشان کم است. با آمدن VAR عدالت برقرار می‌شود شما می‌بینید در بهترین باشگاه‌های دنیا هم داوران مرتکب اشتباه می‌شوند و با VAR عدالت اجرا می‌شود.

وی در مورد بازیکن خارجی تیمش گفت: او از یک قاره دیگر آمده و بازیکن تأثیرگذاری است. او آرام آرام به چرخه تیم اضافه شود به خاطر اختلاف ساعت زمان می‌برد تا با تیم هماهنگ شود.

قلعه‌نویی در مورد نحوه بازی کی‌روش گفت: ما اهداف تاکتیکی داریم و می‌خواهیم فشار را در آن منطقه با کی‌روش نگه داریم. او با تیم هماهنگ شده است و آنچه از او می‌خواهم را در زمین اجرا می‌کند. 

وی در مورد نبودن هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: هواداران سرمایه اصلی ورزش هستند. وقتی هوادار نیست مسابقات روح ندارد. تماشاگران در ورزشگاه، سینما و پارک کنار یکدیگر هستند اما نمی‌دانم چرا فقط در فوتبال چنین شرایطی هست.

قلعه‌نویی افزود: اگر فدراسیون به دنبال عدالت است باید هر بازی دور رفت که بدون تماشاگر بوده در دور برگشت هم بدون تماشاگر باشد. اگر دنبال عدالت هستیم باید اینگونه شود اما نه اگر مثل این ۱۰ سال بخواهد رفتار شود که حرف دیگری است.

سرمربی گل‌گهر در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت: در نقل و انتقالات دو بحث وجود دارد ابتدا باید از باشگاه تشکر کنم که شاکله تیم را حفظ کرد و بعد بازیکنانی هم جذب کردیم. خدابنده امروز بازی اولش بود بازیکن جوان و خوبی است ولی ما باید یکی دو بازیکن دیگر هم جذب کنیم اما مسئله اصلی در نقل و انتقالات این بود که شاکله اصلی تیم حفظ شود.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: