کد خبر: ۲۴۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
رییس پلیس استان خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در شهرستان شادگان خبر داد.
کشف 9 هزار فشنگ جنگی و بیش از 100 اسلجه سرد و گرم از قاچاقچیان در شادگان

به گزارش جنوب نیوز، با اعلام پلیس، سید محمد صالحی امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان، با تسلط کامل اطلاعاتی موفق به شناسایی باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان شادگان شدند.

او گفت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد اطلاعاتی چند ماهه اعضای ۶ نفره باند قاچاقچیان سلاح را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات منسجم و مقتدرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

رییس پلیس استان خوزستان افزود: ماموران پلیس در بازرسی از محل‌های دپوی قاچاقچیان تعداد پنج قبضه سلاح شورشی به همراه ۹ هزار فشنگ جنگی و بیش از ۱۰۰ قبضه سلاح سرد کشف کردند.

مقام عالی انتظامی استان خوزستان در پایان با تاکید به اینکه وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، سرقتهای مسلحانه، قتل و... است، بیان کرد: از شهروندان می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات در ارتباط با قاچاق سلاح و مهمات و همچنین دارندگان سلاح غیر مجاز دارند را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: