کد خبر: ۲۴۸۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱
امضای قرارداد بازیکن ذوب‌آهن اصفهان با تیم پرسپولیس تهران حاشیه‌هایی را ایجاد کرده که ممکن است به محرومیت سرخپوشان پایتخت منجر شود.
بدل طارمی در پرسپولیس؛ آیا خیریتی در کار است؟

به گزارش جنوب نیوز، سینا اسدبیگی بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان هفته گذشته به تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیوست تا در فصل بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران پیراهن قرمزهای پایتخت را بر تن کند. حضور این بازیکن در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی آغاز حاشیه‌ای بود که ممکن است تبعات زیادی برای پرسپولیس و اسدبیگی داشته باشد. زیرا باشگاه ذوب‌آهن مدعی شده که این بازیکن با باشگاه قرارداد امضا کرده است.

ادعای ذوب‌آهن با تهدید به شکایت این باشگاه از اسدبیگی و پرسپولیس همراه بوده و در صورت اثبات می‌تواند تبعات زیادی برای تیم تهرانی داشته باشد. اگر اسدبیگی با تیم ذوب‌آهن اصفهان قرارداد داشته باشد بدون شک این بازیکن ۴ تا ۶ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم خواهد شد و ممکن است پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس نیز بسته شود.

اتفاقی که چند سال پیش برای مهدی طارمی و پرسپولیس رخ داد. طارمی چند سال پیش با سفر به ترکیه به عضویت تیم ریزه‌ اسپور درآمد اما بعد از مدتی به ایران بازگشت تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند قراردادی که هم وی را از حضور در مسابقات محروم کرد و هم ۲ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را بست. طارمی بعد از پایان آن محرومیت از پرسپولیس جدا و به لیگ قطر رفت تا از لیگ ستارگان به فوتبال اروپا معرفی شود.

البته در پرونده اسدبیگی هنوز چیزی مشخص نیست و مسوولان باشگاه و مدیر برنامه‌های این بازیکن ادعا کردند که تمام استعلامات لازم را از سازمان لیگ فوتبال ایران گرفتند. در صورت صحت ادعای اسدبیگی و پرسپولیس باشگاه ذوب‌آهن نیز با وجود شکایت به فیفا بازنده این پرونده خواهد بود.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: