کد خبر: ۲۴۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب : عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث این حادثه شد.
برخورد پژو با گاردیل در اتوبان بابایی + عکس

به گزارش جنوب نیوز؛ با اعلام پلیس راهور تهران بزرگ، سرکلانتری پلیس بزرگراه از واژگونی سواری پژو در مسیر بزرگراه بابایی به شرق خروجی استخر در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و مصدوم شدن راننده گان در این حادثه خبر داد.

برخی از رانندگان با دیدن واژگونی یک خودرو به خود می گویند: این حادثه هیچ وقت برای من رخ نمی دهد، غافل از اینکه کافیست پدال گاز را کمی بیشتر فشار دهند و یا حواسشان از رانندگی پرت شود  

سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از سرکلانتری پلیس بزرگراه پلیس راهور فاتب ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز در مسیر بزرگراه بابایی به شرق خروجی یک دستگاه سواری پژو بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه  ناگهان از مسیر خارج و پس از برخورد با گاردریل های کناری واژگون می گردد.

حضور آتش نشانی

سرهنگ‌ شریفی افزود: همکاران بنده در منطقه ۲۵ پلیس راهور تهران بزرگ و عوامل آتش‌نشانی بلافاصله در محل حضور یافتند و عوامل اورژانس به مداوای راننده در محل حادثه پرداختند.

وی گفت: در این حادثه به فرد و خودروی دیگری  آسیب نرسید و این سواری با حضور جرثقیل راهور به حالت اول خود بازگشت تا تجربه ای تلخ بهمراه خاطره ای عبرت آموز برای راننده آن باقی بماند.

وی گفت: رانندگان به این نکته توجه داشته باشند هنگامی که حواس آنها به رانندگی نیست و خواب آلوده هستند و یا سرعت خود را افزایش می دهند و بالاتر از سرعت مقرره رانندگی می نمایند باید هر لحظه آمادگی بروز حادثه را مانند واژگونی، برخورد با عابرین، برخورد با گاردریل ها و تصادفات فوتی و جرحی را داشته باشند پس به رانندگان توصیه می شود قبل از فشار دادن پدال گاز این حوادث را مرور نمایند و برای خود و دیگران خاطره ای تلخ را به یادگار نگذارند.

برخورد پژو با گاردیل در اتوبان بابایی +عکس

برخورد پژو با گاردیل در اتوبان بابایی +عکس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: