کد خبر: ۲۴۶۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰

مثل منتظری باشید؛ امان‌نامه تاجزاده برای طلبه‌ها/ انشعاب در اردوگاه چپ‌ها به روایت تاجیک

جنوب نیوز: سایت جماران که پیش از این با انتشار مطلبی دست‌خورده و حذفی مدعی موافقت امام راحل با اجتماعات اعتراضی شده بود [۳]، به تازگی با انتشار یادداشت دیگر مدعی وجود "خطای ترکیب" در وجود بینانگذار کبیر انقلاب شد!

در این یادداشت که به قلم محسن رنانی نوشته شده، آمده است:

"وقتی آیت‌الله خمینی در دهم اسفند ۱۳۵۷ در مدرسه فیضیه فرمود «ما، هم دنیا را آباد می‌کنیم و هم آخرت را...»، برای من نوجوان سیزده ساله‌ای که در یک خانواده مذهبی بالیده بودم خیلی خوشایند بود و خود را یکی از خوشبخت‌ترین آدمیانی می‌دیدم که برحسب تصادف در زمانه و زمینی به دنیا آمده است که به او مزایای زیستی بهشتی در هر دو جهان را خواهد داد. برای من بیست سال طول کشید تا متوجه شوم این جمله حاصل یک استدلال منطقی همراه با «خطای ترکیب» است و از کسی چون بنیان‌گذار فقید که فقیهی فیلسوف بود، بعید و عجیب بود که برای برپایی چنان نهضت عظیمی به این دقیقه توجه نداشته باشد. من امروز تمام بحران‌های موجود کشورمان را حاصل همین «خطای ترکیب» می‌دانم که از آن زمان تاکنون در تمام ارکان نظام تصمیم‌گیری جمهوری اسلامی به‌صورت عمیقی جریان دارد."[۴]

*بدیهیست که اگر با خطای سابق این مؤسسه در "تحریف امام" برخورد شده بود امروز شاهد تهمت تازه این مجموعه مدعی خط امام(ره) به آن یار سفر کرده نبودیم.

ذکر این نکته هم ضروریست که آرمان امام راحل در توجه همزمان نظام جمهوری اسلامی به دین و دنیا کاملا محقق شده است و در دهه پنجم از عمر انقلاب اسلامی به اثبات آماری که تاکنون بارها در وبلاگ مشرق به آنها اشاره کرده‌ایم و در پرتو "تبلیغات نارسای مسئولان" کمتر به استحضار مردم رسیده است؛ حکومت ایران در مسیر رفع مشکلات اقتصادی، بهبود شاخص‌های مثبت اقتصادی و البته توجه به اسلام ناب شیعی قرار دارد.

ما قضاوت درباره گفته‌های رنانی، رفتارهای عجیب مجموعه جماران و تقلا برای تحریف یار سفر کرده انقلاب را بر عهده مخاطبان محترم می‌گذاریم و این هشدار را می‌دهیم که با روند تحریف کانالیزه‌ای که از سوی مجموعه منتسب به بیت امام(ره) در حال پیگیری است؛ بسا که در صبح فردا امامی به مردم ایران و نسل‌های نو معرفی شد که موافق براندازی نظام اسلامی هم بوده است...

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: