کد خبر: ۲۴۶۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۰۴ آذر ۱۴۰۰
دبیر جامعه روحانیت شیراز:
دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: نباید مدیران اتوبوسی عوض شوند، اما برخی از مدیران اعتقادی به ارزش‌های انقلاب ندارند و باید نیروهای انقلابی و توانمند در انتصابات مورد نظر قرار بگیرند.
نیروهای انقلابی فارس جایگزین مدیران بی اعتقاد باشند
به گزارش جنوب نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین طاهری ظهر پنجشنبه در نشست جامعه روحانیت شیراز با بیان اینکه تغییر و تحول در مدیریت‌ها به نحو مطلوب و با مدیران انقلابی و ارزشی از انتظارات روحانیت است، تاکید کرد: البته نباید مدیران اتوبوسی عوض شوند، اما برخی از مدیران هستند که اعتقادی به ارزش‌های انقلاب ندارند و باید نیروهای انقلابی و توانمند در انتصابات مورد نظر قرار بگیرند.

وی افزود: مدیران برای خودشان حریم امن درست نکنند، مدیری که توان شنیدن یک کلمه انتقاد را ندارند نباید مدیر باشد، در اتاق مدیران به روی مردم باز باشد اگر بخواهند انتقاد کنند و حرف بزنند بدون ترس و با جرأت با مدیران صحبت کنند.

دبیر جامعه روحانیت شیراز تصریح کرد: به استان فارس ظلم شده به گونه‌ای که ۷۰ درصد از صنایع یا تعطیل است یا نیمه تعطیل و برای استان فارس ننگ است که این همه افراد تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی باشد اگر کارخانه‌ها راه بیفتد نیازی به خیریه‌ها و دستگاه‌های حمایتی نیست.

دبیر جامعه روحانیت شیراز با بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی استان، آب است، افزود: استفاده از آب‌های زیرزمینی و غیرمجاز نتیجه‌اش فرونشست در استان است و تنها راهش انتقال آب از خلیج فارس به استان است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: