کد خبر: ۲۴۵۵۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال از مهاجم ایرانی تیمش دفاع کرد و گفت: مهدی طارمی بازیکن فوق العاده صادقی است.
طارمی بازیکن فوق العاده صادقی است/ تصویر بدی از او ایجاد کرده‌اند

به گزارش«جنوب نیوز»، تیم فوتبال پورتو فردا شنبه در هفته نهم لیگ پرتغال به مصاف توندلا می‌رود. پورتو در حال حاضر با ۲۰ امتیاز بعد از بنفیکا (۲۱ امتیاز) در رده دوم جدول قرار دارد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی تیم فوتبال پورتو امروز در نشست خبری پیش از این مسابقه حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران درباره شرایط تیمش پاسخ داد.

سرمربی پورتو در خصوص ترفند مهدی طارمی برای گرفتن پنالتی از داوران، از مهاجم ایرانی خود دفاع کرد و گفت: من طارمی را بازیکنی می شناسم که با حرفه اش، با حریفان، همبازی‌هایش و داوران فوق العاده صادق است. او در هر بازی از حریفان و داوران عذرخواهی می کند. او بازیکن بسیار صادقی است.

وی تاکید کرد: تصویر بدی از طارمی ایجاد کرده اند همراه با بدبینی و بی اعتمادی؛ اما بدتر از آن کسانی هستند که از این مسئله پیروی می کنند.

سرمربی پورتو افزود: ما این امکان را داریم که برچسبهای مختلفی به افراد بچسبانیم اما برداشتن این برچسبها دشوار است.تکرار می کنم؛ طارمی بازیکن فوق العاده صادقی است. من هر روز با او کار می کنم و زمان زیادی با هم هستیم. او یک بازیکن فوق العاده مثبت و صادق است و برای حریفان هم همین ویژگی ها را دارد.

کونسیسائو بار دیگر به اخراج مهدی طارمی در بازی با پاکوس دفریرا اشاره و تاکید کرد که حرکتی که روی طارمی در محوطه جریمه حریف رخ داد پنالتی بود و این بازیکن نباید اخراج می شد.

منبع: مهر

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: