کد خبر: ۲۴۵۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰

نقش صداوسیما در عمل به هشدارهای امنیتی رهبر انقلاب/ مشاور روحانی دست‌بردار نیست!

جنوب نیوز: اسماعیل گرامی‌مقدم، فعال اصلاح‌طلب و سخنگوی حزب اعتماد ملی در بخشی از یک مصاحبه با شماره سه‌شنبه گذشته روزنامه آرمان ملی در اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور رئیسی و شوآف بودن یا نبودن آن گفته است:

"با توجه به اینکه خیلی از مسائل کشور ما با حضور فرد یا مسئولی از بالا دست؛ سرعت عمل می گیرد، حضور رئیس جمهور در مناطق مختلف فرصت مناسبی است. ضمن اینکه باید پذیرفت که سفرهای رئیس جمهور با سفرهای آقای احمدی‌نژاد متفاوت است. آقای رئیسی برای سرعت دادن به کارها و باز کردن گره‌های کور در حوزه اجرا می‌رود و جنبه تبلیغاتی ندارد. اما سفرهای آقای احمدی نژاد جنبه تبلیغاتی داشت و روش و حرکاتش پوپولیستی بود و برای اینکه به مردم نشان بدهد که ما مناسبات خوبی با شما داریم اما کارها پیش نمی‌رفت."

او در عین حال می‌افزاید: اگر آقای رئیسی سفرهایش بدون برنامه ریزی و محاسبه زمان باشد در آن صورت وقت زیادی از عمر رئیس جمهور به جای تفکر، اندیشیدن و تصمیم گرفتن به این خواهد گذشت که یا در پرواز باشد یا ساماندهی کند هیاتی را که سفر می‌کنند. افراط و تفریط در هر اقدامی به آن آسیب می‌زند.[2]

*انجام اقداماتی از سوی رئیس‌جمهور که سبب تمجید گروه‌های رقیب نیز بشود موجب خرسندی است اما پر واضح است که اگر در فرجام این اقدامات، شاهد عایدات ملموسی برای مردم و کشور نباشیم؛ همین تمجیدگران تبدیل به منتقدان رئیس‌جمهور و دولت خواهند شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: