کد خبر: ۲۴۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰
دیدار مس کرمان و شمس آذر قزوین به دلیل صادر نشدن کارت‌های اعضای تیم فوتبال قزوینی با وجود حضور بازیکنان مس و تیم داوری در زمین، لغو شد.

 اعضای تیم فوتبال شمس آذر قزوین نتوانستند کارت بازی خود را دریافت کنند و با وجود حضور بازیکنان مس کرمان و تیم داوری در زمین، این دیدار لغو شد.

به گزارش جنوب نیوز و به نقل از ایسنا، پس از لغو دیدار دیروز دو تیم مس شهر بابک و پارس جنوبی جم به علت صادر نشدن کارت‌های بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی، امروز (یکشنبه) هم دیدار مس کرمان و شمس آذر قزوین به دلیل صادر نشدن کارت‌های اعضای تیم فوتبال قزوینی با وجود حضور بازیکنان مس و تیم داوری در زمین، لغو شد.

فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ آزادگان در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص گفت: هر دو تیم به دلیل این که نتوانستند به موقع قرارداد بازیکنان را ثبت کنند و آن‌ها را به سازمان لیگ برسانند، کارتی برای اعضایشان صادر نشد و مجوز حضور در میدان را نگرفتند. ناظران این دو بازی با ارائه گزارشی در این خصوص به کمیته انضباطی، تصمیم‌گیری برای برگزاری بازی در زمانی دیگر و یا ۳ بر صفر شدن این دو بازی به سود مس شهر بابک و مس کرمان را به این کمیته محول خواهند کرد و کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم خواهد گرفت.

وی ادامه داد: شرایط شمس آذر کمی با پارس جنوبی فرق داشت اما هر دو تیم زمان این را داشتند تا کارهای لازم را انجام دهند که موفق به این کار نشدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: