کد خبر: ۲۴۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰
جنوب نیوز: احمد مازنی، فعال اصلاح‌طلب و از نمایندگان مجلس سابق که نامش در ماجرای "سلفی حقارت" در مجلس دهم بیشتر شنیده شد؛ در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری ایلنا پیرامون طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با تأکید بر اینکه ما به قانون در این خصوص نیاز داریم، اظهار کرده است:

"مسأله این است که جامعه به نیت طراحان طرح صیانت اعتماد ندارد. جامعه به انگیزه اشخاصی که طرح صیانت را تهیه کرده‌اند، اعتماد ندارد. بسیاری از هنرمندان، دانشگاهیان و حوزویان به طراحان این طرح اعتماد ندارند. این بی اعتمادی ناشی از چیست؟ شاید این بی‌اعتمادی ناشی از این است که اشخاصی که به دنبال تصویب طرح صیانت هستند، هدفشان از طرح صیانت، کنترل مخالفان سیاسی و جناحی است. یعنی در شرایطی که همه ابزارهای ارتباطی و اطلاع‌رسانی کشور در اختیار یک جریان سیاسی است و از ۸۵ میلیون ایرانی تنها عده قلیلی از صدا و سیما استفاده می‌کنند و سایر گروه‌ها و جریان‌هایی که نظام را قبول دارند و امام و رهبری را نیز قبول دارند و فقط در حلقه تنگ بسته این جماعت قرار نمی‌گیرند، از فعالیت در رسانه ملی منع شده‌اند! "[۱]

*آقای مازنی باید توضیح بدهد که سند ایشان مبنی بر بی اعتمادی جامعه و خواص به طرح عقلانی صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چیست!؟

و گرنه این اظهارات ایشان دروغ‌پردازی و عناد با عقل تلقی خواهد شد...

از طرفی ایشان و جامعه مورد ادعای ایشان چگونه توانسته‌اند نیت افراد را که یک بحث کاملا خفی و درونی است رؤیت کنند؟

گفتنیست ادعای ارائه شده از سوی مازنی مبنی بر استفاده قلیلی از مردم ایران از "صداوسیما" نیز یک ادعای کذب است زیرا آمارهای رسمی گواهی می‌دهد که صداوسیما رسانه مرجع اکثریت مردم ایران است. [۲]

هجمه‌های بی‌امان اصلاح‌طلبان علیه صداوسیما نیز فکت عقلانی دیگری است که نشان از تأثیرگذاری اکثریتی سازمان صداوسیما در ایران دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: