کد خبر: ۲۴۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰
اغلب دوستان نزدیک قایدی در تیم ملی پرسپولیسی هستند.
جنوب نیوز: مهدی قایدی ستاره چند فصل اخیر استقلال که در این فصل به لیگ امارات رفته کلا ارتباط خوبی با بازیکنان پرسپولیس دارد و در اردوی تیم ملی هم اکثرا در کنار بازیکنان پرسپولیس دیده می‌شد. قایدی که کلا شخصیت خونگرمی دارد معمولا به راحتی می‌تواند با سایرین ارتباط برقرار کند. در بین پرسپولیسی‌ها سیامک نعمتی، محمد حسین کنعانی زادگان و بیرانوند از رفقای نزدیک قایدی به حساب می‌آیند و خارج از فوتبال هم مهدی با این بازیکنان رفت و آمد دارد.

قایدی در تیم باشگاهی‌اش هم با یک پرسپولیسی یعنی احمد نوراللهی بیشتر از سایرین رفاقت دارد؛ تا این ستاره استقلالی نشان دهد جدا از کل کل‌های مرسوم فوتبالی، دوستان پرسپولیسی زیادی دارد.

نکته جالب درخصوص قایدی این است که این بازیکن به تازگی یک دوست جدید پرسپولیسی پیدا کرده است. این رفیق جدید ستاره استقلالی کسی نیست جز میلاد سرلک. هافبک دفاعی آرام و بی‌حاشیه پرسپولیس که در چند اردوی اخیر به تیم ملی دعوت می‌شود و این روز‌ها بیشتر از هر بازیکن دیگری کنار قایدی دیده می‌شود. این دو به واسطه چند سال حضور در لیگ برتر با هم آشنایی داشتند، ولی در این اردوی تیم ملی رابطه آن‌ها به رفاقتی صمیمی تبدیل شده است.


منبع:خبرورزشی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: