کد خبر: ۲۴۵۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۹ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰
رئیس دفتر نمایندگی دیده‌بان شفافیت و عدالت استان بوشهر:
رئیس دفتر نمایندگی دیده‌بان شفافیت و عدالت استان بوشهر گفت: درراستای تحقق فرمان هشت ماده‌ای رهبرانقلاب درخصوص برخورد با مفاسداقتصادی، روش‌های ایجابی را دراولویت کارخود قرار داده‌ایم.
بهره‌گیری از روش‌های ایجابی اولویت دیده‌بان شفافیت و عدالت است

به گزارش جنوب نیوز، علی نجفی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در نظر داریم در دیده‌بان شفافیت و عدالت استان بوشهر پیشگیری را در اولویت قرار داده و با ارائه پیشنهاد و راهکار به نهادهای مسئول به سوی شفافیت هرچه بیشتر در این نهادها گام برداشته و در نتیجه شاهد ارتقا شاخص عدالت باشیم.

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت استان بوشهر مبارزه با فساد و شناسایی تخلفات را از جمله مطالبات اصلی جامعه دانست و اظهار داشت: آگاهی‌بخشی در خصوص مقابله با تخلفات در عرصه‌های گوناگون مورد توجه ویژه قرار دارد و در این مسیر به طور قطع باید حساب اشتباه و خیانت از هم جدا باشد.

علی نجفی از پایش وضعیت شفافیت و فساد، آموزش عمومی و تخصصی در امر شفافیت و مبارزه با فساد و برگزاری کارگاه‌های آموزشی به عنوان مهم‌ترین برنامه‌ها دیده بان شفافیت و عدالت استان یاد کرد و گفت: این نهاد، دارای ۲۰ کارگروه تخصصی است که در تلاشیم با اولویت کارگروه‌های زمین و کشاورزی، گمرک، بندر، شهرداری، انرژی و پرونده‌های ویژه را با بهره‌مندی از توان داوطلبان متخصص فعال کنیم.

علی نجفی، امید حیدری، احمد دهاز، حمیدرضا رنود، عین الله علیپور، محمدصادق بحرانی و سامان نوذری اعضای هیأت مرکزی دفتر نمایندگی دیده بان شفافیت و عدالت در استان بوشهر هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: