کد خبر: ۲۴۵۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰
استاندار خوزستان عنوان کرد؛
استاندار خوزستان گفت: مسئولان دستگاه‌های این استان از جمله استانداری باید از نمایش‌های تبلیغاتی در گزارش عملکرد خدمت خودشان به مردم پرهیز کنند.
پرهیز مسئولان خوزستانی از نمایش‌های تبلیغاتی در گزارش عملکردشان

به گزارش جنوب نیوز، صادق خلیلیان شنبه‌شب در نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی لازم است که بساط مراسم‌های نمایشی همچون کلنگ زنی‌ها و روبان قیچی کردن‌ها را جمع کنند؛ همچنین روابط عمومی ادارات نیز از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند، خودداری کنند.

وی افزود: اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید و مردمی که باید از آن منتفع می‌شوند به خوبی خدمت انجام شده را لمس و خود مردم از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی کردند، آنگاه یک کلیپ و گزارش کار ساخته، منتشر و به عموم مردم اطلاع‌رسانی شود.

استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفاً برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود، گفت: این موضوع را از باب تذکر به همه دستگاه‌ها از جمله خود استانداری گفتم و در گزارش و اطلاع‌رسانی خدمات به مردم باید از شوهای تبلیغاتی پرهیز و به‌جای آن خدمات صورت گرفته را به مردم معرفی کرد.

وی افزود: در راستای توسعه استان خوزستان باید مسائل و مشکلات هر شهرستان پروژه به پروژه مورد بررسی قرار گیرد و موانع اجرایی شدن آن برطرف شود.

استاندار خوزستان اظهار کرد: امروز پروژه‌های مرتبط با مسکن مهر و طرح‌های تولید فولاد و ورق‌های فولادی و پروژه‌های آب فاضلاب و شبکه‌های فرسوده و عواملی که مربوط به توسعه کشاورزی است در شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر مورد بررسی قرار گرفت.

خلیلیان بیان کرد: برخی موارد به جمع‌بندی رسیده و قرار شده تا ۲۰ روز آینده به اتمام برسد و سایر طرح‌ها زمان‌بندی شده که تا یک سال آینده اجرایی شود.

نماینده عالی دولت در استان گفت: همچنین بخشی از مسکن مهر در شهرستان رامشیر مشکل فاضلاب داشت که قرار شده شرکت آبفا آن را در ۲۰ روز آینده برطرف کند و این واحدها را در اختیار متقاضیان برای استقرار و سکونت قرار دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: