کد خبر: ۲۴۵۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰
پیشکسوت استقلال گفت: من زمانی که می‌خواستم با استقلال قرارداد امضا کنم از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم، آنها سه برابر بیشتر پول می‌دادند اما وقتی روبروی حجازی نشستم قید پول را زدم و با استقلال امضا کردم.
منیعی: به خاطر حجازی قید پول پرسپولیس را زدم

به گزارش جنوب نیوز، میثم منیعی اظهار داشت: استقلال مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی سال خود را مقابل الهلال عربستان پشت سر خواهد گذاشت و به طور حتم این مسابقه می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی را در روند آینده این تیم داشته باشد.

وی افزود:رآن چیزی که برای من نگران کننده است حاشیه‌ها و چالش‌هایی بود که پیش از شروع این مسابقه رخ داد، استقلال به آرامش نیاز دارد، این حاشیه‌ها تمرکز آبی‌پوشان را بر هم می‌زند و باعث می‌شود آنها از لحاظ روانی افت کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی نگران سرنوشت تیم خود است، او به عنوان مسوول فنی تیم باید همه امکانات و بستر لازم برایش فراهم باشد تا بتواند تیم را به موفقیت برساند و وقتی می‌بیند مشکلاتی برایش وجود دارد ناراحت می‌شود.

وی تصریح کرد: با اضافه شدن ملی‌پوشان استقلال این شانس را خواهد داشت تا با تمامی نفرات برای این مسابقه بزرگ آماده شده و بازیکنان به هماهنگی کامل دست پیدا کنند.

منیعی تاکید کرد: بازیکن استقلال باید بداند پیراهن این تیم قیمت ندارد و هیچ کس حق ندارد برای استقلال و هوادارانش ناز کند. استقلال بازیکنی می‌خواهد که پیش از اینکه به فکر پول باشد باید عشق به استقلال داشته باشد.

بازیکن استقلال در پایان گفت: خود من زمانی که می‌خواستم با استقلال قرارداد امضا کنم از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم، آنها سه برابر بیشتر پول می‌دادند اما وقتی روبروی ناصر حجازی نشستم قید پول را زده و گفتم به خاطر شما و استقلال سفید امضا می‌کنم.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: