کد خبر: ۲۴۵۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰
با حضور رئیس شورای هیئات مذهبی کشور
در آئینی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر و رئیس شورای هیئات مذهبی کشور از بازرسین و ناظرین عزاداری‌های محرم استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.
رعایت مسائل بهداشتی اولویت هیئت‌های مذهبی در مراسم محرم امسال بود

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: مراسم، برنامه‌ها و عزاداری محرم در استان بوشهر با رعایت کامل مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش جنوب نیوز، نوشاد نوشادی صبح دوشنبه در مراسم تجلیل از بازرسین و ناظرین عزاداری‌های محرم استان بوشهر اظهار داشت: در ایام محروم شاهد برگزاری مراسم و برنامه‌های باکیفیتی در سطح استان بوشهر بودیم.

وی با اشاره به دغدغه مسئولین هئیت‌ها و جوانان هیئتی بیان کرد: برخی از مسئولان هیئت‌ها با توجه به وضعیت کرونای جهش یافته، نسبت به برگزاری مراسم محرم ابهاماتی داشته‌اند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور اضافه کرد: ملاک ما در وهله اول تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و ستاد ملی کرونا بود و در همین راستا نگاه ویژه‌ای به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی داشته‌ایم.

نوشادی ادامه داد: فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه در عزاداری‌ها معیار آن چیزی است که ستاد ملی کرونا اعلام می‌کند و بنده هر چه آن‌ها لازم بدانند مراعات خواهم کرد، توصیه و تأکید من به همه عزاداران، هیئت‌ها، منبری‌ها و مداحان نیز این است که ضوابط ستاد ملی کرونا باید رعایت شود، نصب‌العین شورای هیئت‌های مذهبی کشور قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همه هیئت‌های عزاداری و بانیان مجلس در راستای تحقق این رهنمون ارزشمند حرکت کرده و مراسم، برنامه‌ها و عزاداری محرم در نقاط مختلف کشور از جمله استان بوشهر با رعایت کامل مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور خاطرنشان کرد: مراسم، برنامه‌ها و عزاداری محرم در استان بوشهر با رعایت کامل مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

 بازرسین و ناظرین عزاداری‌های محرم استان بوشهر تجلیل شدند

در ابتدای این نشست حجت ذوالفقاری، رئیس کارگروه نظارت و بازرسی از مراسم‌ها و عزاداری‌های شورای هیئات مذهبی استان بوشهر ضمن تشکر از بانیان عزاداری‌ها، به ویژه بازرسین و ناظرین استان گفت: پس از تشکیل این کارگروه، بلافاصله جهت رصد و نظارت و بازرسی از حوزه‌های شمالی و مرکزی و جنوبی استان ابلاغ‌ها و شیوه‌نامه‌ی ستاد ملی کرونا در زمینه چگونگی برگزاری مراسم‌ها به بازرسین منصوب شده ابلاغ شد و به برکت تلاش‌های این عزیزان، آنچه مقام معظم رهبری انتظار آن را داشتند، در سطح استان بوشهر به نحو احسن رعایت و انجام شد.

در خاتمه این مراسم با اهداء لوح سپاس از بازرسین و ناظرین عزاداری‌های محرم استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: