کد خبر: ۲۴۵۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰
استقلالی‌ها یک روز اعلام می‌کنند فرشید اسماعیلی رفتنی است و روز دیگر او را در فهرست تمدیدی‌ها قرار می‌دهند.

 وضعیت فرشید اسماعیلی در باشگاه استقلال تبدیل به یکی از پیچیده‌ترین معما‌های موجود شده است؛ در شرایطی که قرارداد او با این باشگاه به اتمام رسیده، مدیریت استقلال گفته فرشید در فهرست مازاد قرار گرفته است.

به گزارش جنوب نیوز به نقل از فرارو؛ فرشید اسماعیلی هم با تذکر این موضوع که قراردادش به اتمام رسیده عنوان شدن اسمش در فهرست مازاد را خنده دار توصیف کرده است. از طرفی، مسئولان باشگاه استقلال چندبار عنوان کرده اند او در برنامه‌های فصل آتی فرهاد مجیدی جا ندارد، ولی از طرفی، فرهاد مجیدی هم به گونه‌ای درباره فرشید اسماعیلی حرف می‌زند که انگار نبودن این بازیکن خواست مدیریت است. هرچه که هست، اما فعلا نه تیم آینده فرشید اسماعیلی مشخص شده و نه استقلال قرارداد این بازیکن را تمدید کرده است.

داستان عجیب فرشید اسماعیلی و استقلال حالا به مرحله‌ای رسیده که وصال بیش از جدایی تصورپذیر است. این موضوعی است که فرهاد مجیدی هم به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: «درباره فرشید و ارسلان باید تاکید کنم که نام این دو بازیکن در لیستی که مدت‌ها قبل به باشگاه داده بودم، قرار داشت. البته در مقطعی از فصل نقل و انتقالات به دلایلی که نیازی به گفتنش نیست، تصمیم کادرفنی در این مورد تغییر کرده بود، اما همین چند روز قبل مجددا از باشگاه خواستم و حتی نامه زدم که با این دو بازیکن تمدید کنند. ارسلان به جمع ما اضافه شد و امیدوارم باشگاه هم کدورت‌ها را در این مقطع کنار بگذارد تا فرشید هم در اسرع وقت به تمرینات اضافه بشود.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: