کد خبر: ۲۴۵۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷:۰۴ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۰
مهندس نصوری،مدیر طرح نیروگاه اتمی ۲ و ۳ بوشهر:
مهندس مسعود نصوری، به شایعات مطرح شده در خصوص تصدی استانداری بوشهر پایان داد و طرح نام خود در خصوص استانداری بوشهر را از اساس شایعه دانست.
 به گزارش جنوب نیوز؛ مهندس نصوری،مدیر طرح نیروگاه اتمی ۲ و ۳ بوشهر در گفتگو با کیهان در بوشهر با اشاره به برخی گمانه‌زنی و رایزنی‌ها در موضوع استانداری بوشهر، اظهار داشت : بنده هیچ جلسه یا مشورت یا حتی مشارکتی در تصمیم گیری در زمینه تصدی استانداری بوشهر نداشته و طرف مشورت و مذاکره و رایزنی هم نبوده ام، لذا آنچه در رسانه ها و محافل مطرح شده صرفا گمانه زنی‌هایی بی پایه و اساس است.

وی افزود: به توفیق پروردگار در کنار افتخار آفرینان صنعت هسته ای کشورمان مشغول تلاش برای استقلال و آبادانی کشور هستم و تمایلی هم به اشتغال در استانداری بوشهر ندارم.

 نصوری عنوان کرد: خدمتگزاری به مردم را شریف، بافرهنگ و فهیم بوشهر، توفیقی است که بایست در برابر خداوند باری تعالی سجده شکر آن را بجا آورد ولی بی تردید برای پذیرش مسولیت استانداری بوشهر ظرفیت‌های با تجربه‌تر، قوی‌تر و شایسته‌تری وجود دارد.

مهندس نصوری هم اکنون مدیریت طرح نیروگاه اتمی ۲ و ۳ بوشهر را برعهده دارد و پیش از به عنوان مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و معاون عمرانی استانداری بوشهر ایفای نقش نموده است.

این مقام مسول طی سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود، بیشتر در زمینه‌های تخصصی ایفای وظیفه نموده و به نظر می رسد رد شایعه طرح نامش برای تصدی استانداری بوشهر نیز در همین راستا می باشد و به نقش آفرینی در حوزه‌های تخصصی بیش از دیگر عرصه‌ها علاقه‌مند است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: