کد خبر: ۲۴۵۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰
در جشنواره شهید رجایی؛
ر اساس ارزیابی‏‌های صورت گرفته در قالب جشنواره شهید رجایی، ۱۱ دستگاه اجرایی این استان به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب معرفی شدند.
۱۱ دستگاه‌ اجرایی برتر در استان بوشهر معرفی شدند

به گزارش جنوب نیوز، در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در استان بوشهر، بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، ‬ از بین ۵۲ دستگاهی که تمامی مستندات خود را ارائه کردند، ۱۱ دستگاه اجرایی این استان به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب معرفی شدند.

در این جشنواره، در شاخص‌های عمومی و اختصاصی شرکت آب و فاضلاب و اداره کل ثبت و احوال استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.

در شاخص عمومی اداره امور مالیاتی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، در گروه آموزشی و پژوهشی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر، در گروه زیربنایی و زیرساخت شرکت آب منطقه‌ای و در گروه سلامت و رفاه اجتماعی نیز دانشگاه علوم پزشکی به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

در گروه عمومی و قضائی نیز اداره کل امور اقتصادی و دارایی و در شاخص بیشترین ارتقا نسبت به سال گذشته ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.

در شاخص جذب منابع ملی و استفاده از ظرفیت قانون بودجه اداره کل راه و شهرسازی و در شاخص اصلاح ساختار سازمانی و واگذاری تصدی‌های دولت نیز اداره کل دامپزشکی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: