کد خبر: ۲۴۴۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان:
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: برای حل مشکل تنش آبی در استان خواستار اجرای سند سازگاری با کم آبی آن هم با تعیین حق آبه های موردنیاز توسط کارشناسان و نمایندگان خوزستان در مجلس هستیم.
نمایندگان خوزستان خواستار اجرای سند سازگاری با کم آبی هستند
به گزارش جنوب نیوز ،عبدالله ایزدپناه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ایذه جوانان بیکار زیادی دارد و در عین حال طرح‌های خوب و مؤثر در زمینه رفع بیکاری مثل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان وجود دارد که در شمال و شمال شرق استان انجام نشده است.

وی با تأکید بر اینکه جهاد کشاورزی باید مجری اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری باشد، افزود: برای حل مشکل تنش آبی در استان خوزستان خواستار اجرای سند سازگاری با کم آبی آن هم با تعیین حق آبه های موردنیاز از سوی کارشناسان و نمایندگان خوزستان در مجلس هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با تأکید بر لزوم جابه‌جایی مدیران غیربومی تصریح کرد: از ۲۷ شرکت پتروشیمی فقط سه واحد آن مدیر خوزستانی دارد و مابقی پروازی هستند.

وی ادامه داد: در زمینه کشاورزی نیز خواستار بخشودگی جرایم و سود تسهیلات بانکی کشاورزان هستیم؛ امهال تسهیلات در حالی انجام نشد که از نظر اعتباری مشکلی نداریم و منابع آن در بانک کشاورزی موجود است.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: از دولت انتظار می‌رود که سهم خوزستان را در پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت برای خسارت کشاورزی ویژه در نظر بگیرند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: