کد خبر: ۲۴۴۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جنوب نیوز؛ مهرداد جشنی پور دانش آموخته رشته علوم سیاسی در مقطع دکتری ، خبرنگار و فعال رسانه در یادداشتی نوشت:

* تولید ثروت انبوه از میان ظرفیت های خدادادی استان بوشهر در حوزه های انرژی، دریا، ساحل و فراساحل، کشاورزی، نخیلات، صادرات و واردات، معادن ، صنایع و پتروشیمی ها ، این استان را به عنوان قلب تپنده اقتصاد کشور معرفی کرده است.

* ابن در حالی است که هیچ کدام از این مزیت ها نتوانسته چهره آشوب زده مبلمان شهری در این استان را تغییر ، ضریب اشتغال جوانان را ارتقا، زیرساخت های بهداشتی، درمانی، آموزشی، ورزشی ، عمرانی و رفاهی را بهبود و چشم اندازی از یک استان خارج شده از محرومیت را نشان دهد.

* حمایت صنعت و بنگاه های بزرگ اقتصادی از ورزش حرفه ای ، نیمه آماتور و آماتور تعطیل، پروژه های عمران شهری در زیر لحاف شرجی گرفته نبود اعتبارات دولتی کپک زده و تعطیل، تسهیلات بانکی برای نفس کشیدن نه رونق و جهش تولید واحدهای تولیدی تعطیل، تکریم مردم در پشت درب اتاق های همیشه جلسات مدیران تعطیل، و در یک کلام استان تعطیل

* تنها چاره باقیمانده، داشتن استاندار ویژه برای کم کردن محرومیت های فراوان به عنوان یک حق نادیده گرفته شده برای این استان است. شاید با استاندار ویژه که دارای اختیارات خاص و حضور در جلسات هیات دولت است می توان امیدوار بود زنگار بخشی از محرومیت های انباشته بر چهره استان زدوده شود که سال هاست مردم در کنار کم آبی ها و بی آبی ها ، دود ناشی از آلودگی های نفتی را تحمل می کنند و دم بر نمی آرند تا همچنان رتبه دار مرگ و میر ناشی از جهش سرطان، فوت به دلیل کمبود امکانات درمانی بر مقابله با ویروس کرونا، بیکاری گسترده مردم، امکانات صفر رفاهی و تفریحی و به هیچ گرفتن نیروهای کارآمد انسانی اش توسط مدیران غیر دلسوز خارج از استانی اش باشد.

* جناب آیت الله رئیسی ، رئیس جمهوری منتخب، آرا ۶۷ درصدی مردم استان بوشهر به شما برای تغییر وضع فلاکت بار موجود است و اولین اقدام برای پاسداشت این آرا، بذل توجه به تعیین یک استاندار ویژه برای این استان .

* مردم به شما امید دارند نه با کلید شعار بلکه با مرد میدان . مردی میدانی برای استانداری ویژه بوشهر بکار گمارید که در شان قلب تپنده اقتصاد ایران   بوشهر عزیز  این همه محرومیت و مظلومیت روا نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: