کد خبر: ۲۴۴۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جنوب نیوز؛ محمد جماعت در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: 

اول. شرح این روزهای کیمیا علیزاده برای من می شود یک کلمه وصفی؛ "بی وطن". او را اینگونه می بینم و می شناسم؛ یک قدرناشناس و ناجوانمرد. تکواندوی ایران به هر کس خوبی نکرد، به پای او کرور کرور توجه، امکانات و محبت ریخت که چقدر بیهوده بود.

امروز کیمیا علیزاده مدیون این ورزش است، مدیون این سرزمین بابت نامردی، بی معرفتی و نمک ناشناسی.

خانم علیزاده!

شما حق نان و نمک را به جای نیاوردی. یادت می آید روزهایی را که مصدوم بودی؟ یادت می آید که چگونه پایت ماندند تا مبادا ترکی بردارد، خاطر نازکتان؟ خانم علیزاده! شما به همه آن روزها مدیونی.

در تنهایی ات به اینها فکر می کنی یا آب فرنگ روی شما هم اثر کرده و خلق و خوی آنها را در همین مدت پیدا کرده ای؟  

دوم. امروز صبح، کیمیا علیزاده برد؛ اما خودش بهتر از ما می داند که چه شکستی خورد. خانم علیزاده! با این "بی وطنی" چه خواهی کرد؟ اگر مدال طلای المپیک را هم بگیری، چه کسی برایت بر طبل شادانه خواهد نواخت؟ چه کسانی برایت هورا می کشند و نامت را ورد زبانشان می کنند؟ راستی، الان چه کسانی برایت هورا می کشند؟ گاهی بردن، نهایت شکست است. طرفداران امروزت را ببین!

تو از آنهایی؟ به سرزمین و وطنت پشت کردی تا به اینها برسی؟ معامله خوبی بود؟ خانم علیزاده! می ارزید؟

سوم. به این بازیهای رسانه ای و تهی هم نباید توجه کرد. احساسی نویسی های عوامانه و رسانه زده که دو دوست و دو خواهر مقابل هم قرار گرفته اند و وامصیبتا که چنین و چنان. اینها مسئله

را عوض کرده اند تا روایت جعلی و دروغین خود را بر سر بام‌ها جار بزنند. وقتی تو به "وطنت" پشت کرده ای، دیگر "هم وطن" نیستی. تو غریبه ای. تو از ما نیستی. تو به همه ما پشت کردی؛

آن هم ناجوانمردانه. کیمیا علیزاده! قهرمان المپیک هم شود، "بی وطن" است. این انتخاب او بود اما می ارزید؟

خانم علیزاده! می‌ارزید؟

خانم علیزاده! می‌ارزید؟

خانم علیزاده! می‌ارزید؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: