کد خبر: ۲۴۳۵۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۲ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
مدیر روابط بین الملل بین‌الملل باشگاه استقلال گفت: مگر ممکن است که بدون مجوز باشگاه بلژیکی، ITC بازیکن ما صادر شود.
توضیح باشگاه استقلال در خصوص مصدومیت محمد نادری

به گزارش جنوب نیوز، کاظم قیم در خصوص شایعه محرومیت محمد نادری بازیکن استقلال و شکایت باشگاه کورتریک بلژیک اظهار داشت: این خبر کذب محض است و ما طبق توافقی که باشگاه بلژیکی داشتیم، قسط اول را حدود سه ماه پیش پرداخت کردیم و قسط دوم را حدود ۱۸ روز دیگر طبق توافق خودمان پرداخت می‌کنیم. مگر ممکن است که بدون مجوز باشگاه بلژیکی، آی تی سی بازیکن ما صادر شود؟ از کسانی که خبر کذب محرومیت نادری را منتشر کردند، شکایت می‌کنیم و به زودی باشگاه اقدامات قانونی را انجام می‌دهد.

وی درباره اینکه آیا باشگاه استقلال مانند فولاد خوزستان، به میزبانی عربستانی‌ها اعتراض می‌کند، عنوان کرد: ما نامه رسمی نزدیم، اما با فدراسیون فوتبال صحبت کردیم و نظر آن‌ها را جویا شدیم. بازی‌های ما در شهر جده عربستان برگزار می‌شود. طبق استعلامی که گرفتیم در این شهر مشکل ناامنی و بقیه موارد وجود نداشته؛ بنابراین ما نامه‌نگاری در این خصوص انجام نمی‌دهیم.

معاون بین‌الملل باشگاه استقلال، با اشاره به بازگشایی پنجره نقل وانتقالاتی استقلال عنوان کرد: با پرداخت پول بودروف دیگر مشکلی برای پنجره استقلال وجود ندارد. بعد از پرداخت بدهی مدافع خارجی، قرارداد آرمان رمضانی و سعید مهری بازیکنان جدیدمان ثبت شد.

منبع: میزان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: