کد خبر: ۲۴۳۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۰:۲۵ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
معاون شورای ائتلاف در بوشهر:
معاون شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور گفت: این شورای در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰نگاهی تیمی دارد و تنها به دنبال انتخاب یک فرد نیست ،گزینه نهایی این شورا به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری با اخذ نظر از همه نیروها و مجامع سطح کشور انتخاب می‌شود.
به گزارش جنوب نیوز، نورالدین قدیمی معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که برای سفر یک روزه وارد بوشهر شده بود با نماینده ولی فقیه در استان ، هسته مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان، خبرنگاران و اعضاء هیات موسس ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان های استان بوشهر نشست های جداگانه برگزار کرد.

نورالدین قدیمی در نشست با خبرنگاران

*هدف از تشکیل شورای ائتلاف اسلامی این است که به عنوان نخ اتصال همه احزاب و نیروهای انقلابی عمل‌کند و آنها را در یک جا متحد کند و وحدت بخشد. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی معتقد است در شرایطی که دشمن به انتخابات ایران به عنوان یک میدان جنگ نگاه میکند، لازم است نیروها و نخبگان انقلابی وحدت و انسجام یابند.

* نگاه جریان انقلابی به رسانه‌ها نگاهی عمیق و اعتقادی است چرا که در انعکاس این جریان در میان مردم و  انتقال واقعیت‌های اجتماعی به مسئولان نقش بسیار موثری به عهده دارند.

*کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰با این نگاه انتخاب می‌شود که با چه گروهی می‌تواند کار و هم‌فکری کند و چه گروههایی حاضرند در کنار او باشند

* شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰نگاهی تیمی دارد و تنها به دنبال انتخاب یک فرد نیست .گزینه نهایی این شورا به عنوان  کاندیدای ریاست جمهوری با اخذ نظر از همه نیروها و مجامع سطح کشور انتخاب می‌شود. 

* پیشنهاد ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای جلب مشارکت مردم در انتخابات۱۴۰۰ استفاده از ظرفیت مجامع فعال شهرستانی و استانی است  و لازم است این مجامع برای رقم زدن حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات تلاش کنند.

* شورای ائتلاف نیروی‌های انقلاب اسلامی در زمان حاضر ایجاد ساختار و تشکیلات و ساماندهی مردم و ماموریت انتخاباتی ریاست جمهوری و شورای شهر را به طور همزمان دنبال می‌کند.

*در این راستا تا امروز تعداد ۱۲۰ هزار نفر برای شرکت در مجامع شهرستانی این شورا ثبت نام کرده‌اند که با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته باید به هزار نفر در هر شهرستان و ۴۵۰ هزار نفر در مجموع برسد.

* دیدگاه این شورا از انتخاب یک کاندیدا و معرفی آن به مردم، به سمت انسجام بخشی به مردم و فراهم کردن شرایط برای معرفی کاندیدا از سوی آنها تغییر کرده است و شورای مرکزی تنها معیار و نحوه انتخاب کاندیدای انقلابی را ارائه می‌کند.

* در خصوص انتخابات شورای شهر و روستا، شورای مرکزی ائتلاف هیچگونه ورود مصداقی ندارد و انتخاب مصداق‌ها به عهده کارگروه‌های تشکیل شده در استانها و شهرستان‌ها است و تنها چگونگی انتخاب، شاخصه‌های کاندیداها و چگونگی رقابت تهیه و در اختیار شهرستان‌ها و استانها قرار می‌گیرد.

*در انتخاب کاندیداهای ورود به شورای شهرها نگاه سیاسی وجود ندارد بلکه نیازمندی‌های حوزه شهری به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است و کارگروه‌های شهرستانی تشکیل شده از فعالان اجتماعی، کاندیداها را تعیین و معرفی می‌کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: