کد خبر: ۲۴۳۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
دبیر پویش کانون پیشگامان انرژی ‌و توسعه استان بوشهر خبر داد:
دبیر پویش کانون پیشگامان انرژی ‌و توسعه استان بوشهر از جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر برای زلزله زدگان شهر سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش جنوب نیوز، حمیدرضا رنود پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: زلزله سی سخت که با ایجاد مشکلاتی وسیع برای مردم این بخش از جغرافیای کشورمان همراه بوده ضرورت کمک های فوری و مورد نیاز به مردم زلزله زده را دو چندان کرده است.

وی افزود: خرابی های گسترده در کنار سرمای شدید این فصل منطقه سردسیری سی سخت سبب شده تا  در راستای عمل به وظیفه نوع‌دوستی‌مان تلاش کنیم با جمع‌آوری کمک‌های نقدی ‌و غیر‌نقدی کمک های مردمی، سهم کوچکی در تسلی خاطر بازماندگان داشته باشیم.

دبیر پویش کانون پیشگامان انرژی ‌و توسعه استان بوشهر تصریح کرد: با نظر هیات مدیره کانون پیشگامان توسعه و انرژی استان بوشهر و در راستای عمل به وظیفه مسولیت های اجتماعی در چارچوب ماموریت کانون، پویش " یار روزهای سخت در کنار مردم سی‌سخت " راه‌اندازی شده است.

رنود یادآور شد: بررسی های اولیه نشان می دهد که این پویش، با اقبال اعضاء کانون و مدیران و خانواده های ایشان در شرکت‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی از جمله سازمان منطقه ویژه‌ اقتصادی انرژی پارس، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و شورای راهبردی پتروشیمی روبرو شده است.

دبیر پویش کانون پیشگامان انرژی ‌و توسعه استان بوشهر ضمن دعوت از مردم جهت جمع‌آوری کمک‌های نقدی ‌و غیر‌نقدی گفت: جهت تسهیل و تسریع در مسیر تهیه و انتقال نیازهای مردم سی‌سخت تصمیم گرفته شد شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۹۲۷۹۸ متعلق به کانون پیشگامان انرژی ‌و توسعه استان بوشهر به کمک های نقدی اختصاصی یابد و کمک های غیرنقدی از دو مجموعه درب ورودی شهرک توحید و ساختمان اداری ۲ شهرک شهید تندگویان در شهر جم جمع آوری شود.

رنود ادامه داد: خیرین نیکوکار می توانند با تماس با شماره تلفن  ۰۹۱۲۲۳۲۰۱۴۵ از جزئیات شرکت در پویش "یار روزهای سخت در کنار مردم سی‌سخت" آگاه شوند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: