کد خبر: ۲۴۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

فقر تئوریک تاجزاده برای تخریب "نامزد مقتدر" / کنایه عارف به نمایش اصلاح‌طلبان در "ناسا"

جنوب نیوز: سعید نورمحمدی، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا پیرامون انتخابات ۱۴۰۰ تأکید کرده است که این حزب به دنبال کاندیدا شدن ظریف در انتخابات سال آینده است و اگر این اتفاق رخ ندهد؛ حزب ندا مایل است "سیدمحمدصادق خرازی" را بعنوان نامزد خود معرفی کند.

او در بخش دیگری از اظهارات خود درباره خرازی گفته است:

"خرازی در صورتی که بپذیرد داوطلب ریاست جمهوری شود، یک نامزد صد در صد حزبی هستند. در این ۶ سالی که حزب ندای ایرانیان تاسیس شده است کارگروه‌های مختلف حزب که از اعضای خوش فکر تشکیل شده است برنامه‌ها و ایده‌های زیادی را تولید کرده که بخشی از آنها در رسانه ها منعکس شده است و برخی دیگر تدوین شده و در قالب برنامه نامزد انتخاباتی حزب منتشر خواهد شد. ندای ایرانیان حق خود می‌داند تلاش کند ندای مردم باشد. در این انتخابات می خواهیم کنار مردم باشیم و حرف‌ها و مطالبات آنها را در کنار راهکارهای ما بازتاب دهیم. "[۳]

*بایستی از حزب جوانگرای ندای ایرانیان و ایضا از سایر فعالان انتخاباتی در ایران این مطالبه را مطرح کرد که بیش از برنامه و ایده! به دنبال "ارائه کارنامه اجرایی" نامزدهای مطلوب خود باشند.

زیرا حرّافی و ارائه برنامه‌های دهان‌پرکن از عهده کثیری برمی‌آید اما این کارنامه است که نشان می‌دهد یک رجل سیاسی چند مرده حلاج است و توانایی‌اش برای تحقق شعارهایش واقعی هست یا نیست!؟

مشخص است که این مطالبه اختصاصی به اصولگرا یا اصلاح‌طلب ندارد و هرکس در هر رده سیاسی که خود را مکلف به کاندیداتوری در انتخابات می‌بیند؛ حتما بایستی در وهله اول کارنامه خودش را برای مردم و جریانات سیاسی بیان کند.

تأکید می‌شود که تأکید بر "ارائه برنامه" و سکوت پیرامون کارنامه اجرایی! یک مسیر انحرافی و خطرناک است که می‌تواند تجربه‌های تلخی مثل انحراف و یا دولت ناکارآمد را تکرار کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: