کد خبر: ۲۴۲۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - ۱۴ دی ۱۳۹۹
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از برگزاری دوره‌های آموزشی برای هیئت‌ها خبر داد و گفت: هیئت‌های مذهبی توانمند می‌شوند.
هیئت‌های مذهبی توانمند می‌شوند/ برگزاری دوره‌های آموزشی

به گزارش جنوب نیوز، نوشاد نوشادی صبح شنبه در نشست شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر با موضوع برنامه‌های ایام فاطمیه اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای ایام فاطمیه و مراسم و برنامه‌های آن صورت گرفته است.

وی به تشریح سیاست‌های شورا در ساماندهی و سازماندهی هیئت‌های مذهبی، برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در راستای ارتقا آنان و همچنین برنامه‌ریزی برای بزرگداشت مراسم‌های شهادت حضرت فاطمه زهرا (ع) پرداخت.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از برگزاری دوره‌های آموزشی برای هیئت‌ها خبر داد و گفت: هیئت‌های مذهبی توانمندسازی می‌شوند و در این راستا برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود.

وی فعالیت هیئت‌های مذهبی در پرداخت هزینه‌های کمک معیشتی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه در قالب طرح حاج قاسم و کمک به خانواده‌های زندانیان نیازمند را از برنامه‌های شورای هیئت‌های مذهبی استان عنوان کرد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی، مهمترین هدف زندانبانی، «اصلاح و تربیت» است.

رضا مقبلی قرایی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم اصلاح در بین زندان‌ها نهادینه شود، جامعه و خانواده باید در فرآیند اصلاح و تربیت به زندانیان کمک کنند.

نشست شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر به منظور سیاستگذاری برنامه‌های ایام شهادت حضرت زهرا (س) در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: