کد خبر: ۲۴۲۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۶ - ۲۳ آذر ۱۳۹۹
به گزارش جنوب نیوز، محمدایمانی فعال رسانه‌ای در واکنش به شعرخوانی اردوغان در کانال تلگرامی خود نوشت:

بی چشم و رو بودن و نمک نشناس، انسان را کور و کر می کند. اردوغان، هم عبرت محمد مُرسی را پیش چشم دارد و هم خیانت آمریکا و اسرائیل را در کودتای چهار سال قبل تجربه کرده که از پستو، درخواست کمک می کرد. اردوغان با این همه، مسیر خیانت به ملت های منطقه را به توهم جلب اعتماد دشمنان می پیماید.

او خیال می کند غرب اجازه می دهد امپراتوری عثمانی که موی دماغ غرب بود، پا بگیرد ؛و حال آن که سالهاست گدایی الحاق ترکیه به اروپا را می کند و پاسخ نه می شنود. ترکیه اردوغانی، فقط به یک کار صهیونیسم مسیحی می آید و آن، همان نقشی است که باعث شده ترکیه را نه در اتحادیه اروپا بلکه در سازمان نظامی ناتو عضو کنند؛

نقش انتحاری در غرب آسیا علیه بیداری و مقاومت اسلامی. همان که زمانی به داعش (مدعی خلافت عراق و سوریه) سپردند. و گرنه از نگاه غرب، سودای تشکیل امپراتوری نو عثمانی، از جانب دولتی که قریب به ۵۰۰ میلیارد دلار بدهی دارد، اسباب مضحکه است.

اردوغان یک بار با حمایت ایران، از کودتا جان به در برد. او خوش شانس تر از همتای اخوانی اش، محمد مُرسی در مصر بود که به غرب اعتماد کرد، سرگرم شکاف انداختن درون امت اسلامی شد، با کودتا ساقط گردید و در زندان به شکل مشکوکی، مُرد؛ بی آن که غرب اعتنایی بکند. بی تردید، اولین قربانی خیانت اردوغان، خود وی خواهد بود.

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: