کد خبر: ۲۴۲۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۰ - ۰۹ آذر ۱۳۹۹

جنوب نیوز: استاد بسیجی برجسته و ممتاز دانشمند شهید دكتر محسن فخری زاده پس از سالیانی مجاهدت انقلابی در عرصه‌های علمی، پژوهشی و دفاعی به دست عوامل مزدور به ملکوت پرکشید.

و به يقين بايد گفت انقلابی ها نه تطمیع می شوند، نه سازش می کنند و نه تهدید در برابرشان جواب می دهد؛ فقط حذف فیزیکی می شوند!

جریان نفوذ تنها مربوط به امروز نیست و نگاهی به گذشته نه چندان دور و سوابق نفوذی‌های دیروز که امروز آشکارا در خدمت اهداف و برنامه‌های دشمنان ایران هستند، عبرتی است برای کسانی که آگاهانه یا ناآگاهانه خطر نفوذ را جدی نمی‌گیرند.

اما نكته اساسى اينكه بدون شک ردپای سازمان های تروریستی موساد ،سیا ، جاسوسان خارجى و نفوذيهاى داخلى در این اقدام ضدبشری برای همگان مشهود است به عبارتى حقیقتا این دشمنان داخلی يا همان نفوذيها هستند که همه جوره به جان انقلاب افتاده اند.از این رو تحقق انتقام سخت از دشمنان داخلى ، منافقين و جاسوسان خارجى يك مطالبه مردمی است.

لكن از آنجا که بروز این حوادث ناگوار و از دست دادن مجاهدان علم و عمل، برای جامعه‌ی ما ضایعه‌ای غم‌انگیز و جبران ناپذیر بوده و اقدام انجام شده، یک جنایت بزرگ محسوب و تکرار چنین حوادثی به هیچ عنوان قابل قبول و تحمل نمی‌باشد.

نقش نفوذ و جاسوسان در اين ترور چيست؟
مقام معظم رهبرى
در ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ فرمودند
سلاح اصلی آمریکا، *نفوذ * است -نفوذ در مراکز حسّاس و تصمیم‌گیر- که از سلاحهای سخت و سلاحهای نظامی خطرناک‌تر است.

نفوذ، ابعاد و سطوح مختلفی دارد که در هر سطح و در هر بعد دشمن به دنبال پیاده کردن اهداف خود در آن زمینه و در مواردی به دنبال دگرگونی و تغییرات در سطح جامعه به نفع خود است و سطوح مختلف نفوذ در کلام رهبری به ابعادی چون: نفوذ اقتصادی، نفوذ امنیتی، نفوذ فرهنگی و… تقسیم می شود.

دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن‌هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و رذالت خود می‌بینند، بدانند که بر اساس وعده‌های الهی و با رهبری داهیانه حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار آنان است.

در غیر این صورت ترورها تکرار می‌شود؛ یکی پس از دیگری! اى كسانى كه در مورد ‎ترور شهید ‎دكتر محسن فخرى زاده سکوت کرده اید، این سکوت شما روشنفکری نیست، ترس است!ترس از  نفوذ و نفوذيها. تیرِ ترور از دریچه‌ی نفوذ، قلب ما را نشانه می‌گیرد؛بسته باد! چشمهایی که چشم به دشمن دوخته‌اند!

خوشبختانه مبارزه با ملحدین و معاندان به شکل بسیار گسترده صورت گرفت. سربازان گمنام امام زمان (عج) در مبارزه با نفوذ بیگانگان و جاسوسی ها به خصوص در برهه اخیر در جلوگیری از نفوذ و هر گونه خرابکاری گروه‌های ضد انقلاب و منافق بسیار موفق بودند. آنها در مبارزه با مفاسد اقتصادی، نفوذ فرهنگی و قاچاق و در اقدامات ضد جاسوسی موفق عمل کردند. البته که نمی توانند همه اقدامات شان را به دلیل امنیتی اعلام کنتد و این نشان از مظلومیت آنها دارد.امید است که بتوانیم دغدغه مند و انقلابی به راه امام و شهدای گرانقدر ادامه دهیم و جریان نفوذ دشمن در زمینه های مختلف  بیش از پیش با قوت هرچه تمام تر خنثی شود.چرا كه دشمن شناسی وقتی ناقص باشد خطرناک است.معهذاجوانان انقلابی آماده باشند که نفوذيها و دشمنان داخلی را شکست خفت باری بدهیم و این غده های چرکین نفاق و غربزده را از جامعه پاکسازی کنیم.

یادداشت: دکتر هوشنگ رستم پور شهيدى
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: