کد خبر: ۲۴۲۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۲۵ آبان ۱۳۹۹
نماینده دشتستان در مجلس:
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که منافع مردم در اولویت مسئولان قرار گیرد، شاهد رفع مسائل و مشکلات کشور خواهیم بود.

به گزارش جنوب نیوز، ابراهیم رضایی صبح شنبه در جمع اهالی روستای زیارت اظهار داشت: کشاورزان در شهرستان دشتستان با مشکلاتی روبرو هستند که یکی از مشکلات در حوزه نخیلات است.


وی با انتقاد از افزایش نرخ آب‌بهای نخیلات در شرایط سخت اقتصادی و کاهش قیمت خرما تصریح کرد: لایروبی کانال‌های آبیاری زیارت یک ضرورت است که باید تلاش جدی برای این موضوع انجام شود.


نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمات‌دهی مناسب به مردم باید اولویت همه مسئولان باشد، خاطرنشان کرد: مسئولان و مدیران در جایگاه‌های مختلف شأن و جایگاهی جز خدمت به مردم ندارند.


وی با بیان اینکه در دفاع از حق مردم با هیچ‌کس تعارفی نخواهیم داشت، ادامه داد: از مدیرانی که به مردم خدمت می‌کنند حمایت خواهیم کرد و مقابل مدیرانی که کار مردم را به درستی انجام ندهند خواهیم ایستاد.


رضایی به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اشاره کرد و افزود: وضعیت سخت اقتصادی کنونی مردم نتیجه تفکری است که حل همه مشکلات را در مذاکره با غرب می‌داند و همچنان بر این موضوع اصرار دارد.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشکلات و مسائل کشور و مردم در صورتی حل خواهد شد که منافع مردم در اولویت مسئولان قرار گیرد.


کد خبر 5071014

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: