کد خبر: ۲۴۱۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - ۲۶ مهر ۱۳۹۹
رییس اتاق اصناف استان بوشهر:
گراشی گفت : با تربیت نیروهای جوان و دانشگاهی شاهد اشتغالِ جوانان تحصیل کرده در حوزه تجارت در مجتمع فرهنگی تجاری بوشهرمال باشیم.
به گزارش جنوب نیوز، رییس اتاق اصناف استان بوشهر در بازدید اعضای هیئت رئیسه این اتاق از پروژه در دست احداث مجتمع فرهنگی تجاری بوشهرمال گفت: با توجه به تغییراتی که امروز در دنیا و همچنین کشورمان در حوزه تجارتِ نوین صورت گرفته است نیاز به احداثِ چنین مجتمعی در مرکز استان بوشهر به شدت احساس می شد.

مصطفی گراشی با قدردانی از برنامه ریزان و سرمایه گذاران این طرح اظهار داشت: با توجه به سرمایه گذاری بجا و شایسته ای که در این منطقه از استان صورت گرفته است، بوشهر آینده بسیار درخشانی را در حوزه اقتصادی و اجتماعی پیش رو خواهد داشت.


وی با اشاره به نشست های خود با مدیرانِ جوانِ پروژه مجتمع فرهنگی تجاری بوشهرمال افزود: بر اساس تفاهم نامه ای که بین مدیران این مجتمع و اتاق اصناف استان بوشهر منعقد شده است مقرر گردید افرادی که در آینده خواستار اشتغال در بوشهرمال هستند، می بایست دوره های آموزشی و دانشگاهی مورد نیاز آن را در دانشگاه علمی کاربردی اصناف بوشهر سپری کنند.

گراشی ابراز امیدواری کرد : با تربیت نیروهای جوان و دانشگاهی شاهد اشتغالِ جوانان تحصیل کرده در حوزه تجارت در مجتمع فرهنگی تجاری بوشهرمال باشیم.

وی به پیشرفت فیزیکیِ قابل قبولِ این پروژه اشاره کرد و گفت: بسیار خرسندم که این پروژه توسط جوانان همین منطقه در حال اجراست و امیدوارم این طرحِ موفق در کوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد زیرا با توجه به پیش بینی هایی که از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در آن صورت گرفته است، این طرح می تواند موجب رشد و توسعه تجارت منطقه و مرکز استان بوشهر شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: