کد خبر: ۲۴۱۴۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹
شهریار مغانلو مهاجم تیم فوتبال سانتاکلارای پرتغال گفت: اگر در فوتبال ایران می‌ماندم، چهار برابر بیشتر از باشگاه پرتغالی پول می‌گرفتم.
مغانلو: اگر در ایران می‌ماندم ۴ برابر سانتاکلارا پول می‌گرفتم/ برای رسیدن به پیراهن تیم ملی هیچ‌وقت ناامید نمی‌شوم

به گزارش جنوب نیوز، شهریار مغانلو درباره پیوستن به سانتاکلارا و اینکه در نهایت تصمیم به خروج از فوتبال ایران گرفت، گفت: این یک مسیر جدید در فوتبال من است و خوشحالم که لیگ پرتغال را انتخاب کردم. من از ترکیه و بلژیک هم پیشنهاد داشتم، ولی پرتغال را انتخاب کردم، چون فوتبال اینجا تا حدودی شبیه به فوتبال ایران است. دوست داشتم یک چالش جدید را تجربه کنم و خوشحالم که در نهایت چنین انتخابی انجام دادم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتور و پرسپولیس به وی پیشنهاد نجومی داده‌ بودند، تأکید کرد: دوست ندارم در مورد پیشنهادها و مبلغ آنها صحبت کنم. من پیشنهادهایی در ایران داشتم که چهار برابر سانتاکلارا به من پول می‌دادند، ولی دوست داشتم در اروپا فوتبال بازی کنم به همین دلیل به پرتغال رفتم. برای من مسائل مالی در اولویت قرار نداشت و بیشتر دنبال پیشرفت فوتبالی بودم و حالا این موقعیت را دارم که پیشرفت کنم.

مهاجم تیم فوتبال سانتاکلارای پرتغال در مورد اینکه آیا می‌تواند خیلی زود جایگاهش را در سانتاکلارا تثبیت کند، خاطر نشان کرد: بازی در اروپا به مراتب از بازی در لیگ ایران سخت‌تر است و من باید چند برابر سال‌های قبل تلاش و تمرین کنم. برای موفقیت انگیزه دارم و شک نکنید طوری تمرین و بازی خواهم کرد تا به هدف‌هایم برسم.

مغانلو در مورد شانس خود برای رسیدن به تیم ملی تصریح کرد: هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی کشورش بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. برای رسیدن به پیراهن تیم ملی هیچ وقت ناامید نمی‌شوم و تلاش می‌کنم تا به اهدافم برسم.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: